Pokémon GO oyununun benzeri Jurassic World: Alive duyuruldu

Pokémon GO oyununun benzeri Jurassic World: Alive duyuruldu

Sokak sokak dolaşarak dinozor toplamaya hazır olun.

Sokak aralarında dinozor kovalamaya hazır olun. Dinozorlar, Isla Nublar adasındaki parktan kaçtılar ve şehirlere yayıldılar. Amacımız onları bulup, türlerinin yok olmasına engellemek. Bunun için de cep telefonumuz olması yetecek. Yani öncelikle cep telefonlarınızı hazırlayın. Ünlü Pokémon GO oyununa benzer yapıda geliştirilen Jurassic World: Alive, mobil platformlar için geliyor. Oyunla ilgili resimler ve bir tanıtım videosu yayımlandı. Ayrıca bu mobil oyun için fazla beklememize de gerek yok. Yakın zamanda, Android ve iOS işletim sistemleri için çıkışını gerçekleştirecek. Bakalım oyun, Pokemon GO gibi ilgi çekecek mi?

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Pokemon GO oyununun benzeri Jurassic World Alive duyuruldu

Pokemon GO oyununun pabucu, Jurassic World Alive ile dama atılıyor.

Arttırılmış gerçeklik, bir başka deyişle AR teknolojisi yardımıyla oynanacak oyunun, 2018 ilkbaharında çıkacağı açıklandı. Oyun temelde, Pokémon GO ile benzer yapıda olacak ama bazı farklılıklar da içerecek. Oyunda dronlar yardımıyla şehre yayılmış dinozorlar takip edilecek, Pokemon GO oyunundaki gibi bulunan dinozorlar yakalanacak ama ilerleyiş bu söylediklerimizle sınırlı kalmayacak. Alınacak DNA örnekleriyle, yeni melez türler oluşturmak için teknolojiden faydalanacağımız oyunda tarih öncesindeki bu yaratıkların listesini tamamlamaya çalışacağız.

Her bir dinozorun farklı özellikleri ve yaşam biçimleri bulunacak olan Jurassic World: Alive ile nadir ve güçlü ırkları bulmak oyuncuya avantaj sağlayacak. Ayrıca oyunda birden fazla türün DNA’sını birleştirerek oluşturulan yaratıklar, güçlendirilerek, yetenekleri geliştirilebilecek. Oluşturulan bu yaratıklarla, savaş alanlarında gerçek zamanlı PvP müsabakalar yapılabilecek. Jurassic World: Alive; ülkemize gelmemesi nedeniyle Pokémon GO oyununu oynayamayanlar, merak edenler için iyi bir fırsat olacaktır. Açıklananlara bakıldığında, fazlasıyla bağımlılık yapacak bir oyunla karşı karşıya olduğumuzu söyleyebiliriz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.