Pokémon GO için tekli oyuncu görevleri geliyor

Pokémon GO için tekli oyuncu görevleri geliyor

2 çeşit yeni görev türü yolda anlaşılan.

Geçtiğimiz günlerde çıkışını gerçekleştiren yeni Pokémon GO sürümlerinden sonra, hayranlar yeni bilgiler edinebilmek için oyunun dosyalarını kurcaladı. Bu durumun haberimizde yer edinmiş olmasından, muhtemelen bir şeyler elde etmiş olduklarını tahmin etmişsinizdir çoktan. Öncelikle, tahminlerinizin doğru olduğunu belirtmemizde fayda var. Hayranlar, Pokemon GO oyununun dosyalarını kurcalarken, gelecek olan güncellemelerle eklenecek olan özellikleri de bulmayı başardı. Görünüşe göre, bizleri yepyeni tek kişilik görevler de karşılayacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Pokemon GO için tekli oyuncu görevleri geliyor

Silph Road ekibi tarafından ortaya çıkarılan verilere göre, bizleri yepyeni özellikler karşılayacak. Bunların en başında ise görevler geliyor. Görevler de, hikaye görevleri ve meydan okuma görevleri olmak üzere 2’ye ayrılıyor. Hikaye görevlerini yapan Pokémon GO oyuncuları, Niantic tarafından bizlere sunulacak olan hikayeye şahitlik edecekler. Ne tür bir hikayenin bizleri karşılayacağı hakkında ise ne yazık ki bir bilgi bulunmuyor. Fakat, tahminizce Niantic ekibi, yolda olan güncellemeyi yayınlamadan önce, oyunun hikayesi konusunda bir açıklamada bulunur.

Pokemon GO oyununu eğlenceli bir boyuta taşıyacak olan meydan okuma görevleri de, bayağı kalabalık bir içeriğe sahip. Oyunculara verilen birtakım meydan okuma görevleri olacak. Pokémon yakalama veya besleme görevleri, bir Pokémon’u yumurtadan çıkarma görevleri, bir savaş kazanma görevleri gibi günlük görevlerin de oyuna eklenmiş olduğundan bahsetmeden haberimizi sonlandırmak olmaz tabii ki. Yeni güncelleme ile gelen özellikler arasında, enerji barının yenilenmesi, Shiny Pokémonları arama konusundaki yenilik gibi özellikler de bulunuyor. Daha detaylı bilgi için, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz sayfayı inceleyebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.