Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Kaan GEZER, Editör Yazım tarihi: 17.04.2017

Sony, resmi PlayStation internet sitesinde yaptığı bir güncelleme ile, internet/sunucu desteği kesilecek olan yeni oyunları açıkladı. Açıklanan bu oyunlar arasında ise en çok Kill Strain dikkatleri çekti bu oyun çıkalı daha 1 sene bile olmamıştı. Ayrıca Kill Strain, bu şekilde PlayStation 4 konsolunda sunucu desteği kesilen ikinci oyun oldu. İlk oyun ise MLB 14: The Show idi. 1 Temmuz 2017 tarihinde Eski nesil Sony konsolu için High Velocity Bowling, Medieval Moves: Deadmund’s Quest, Sports Champions ve Sports Champions 2 oyunlarının sunucu destekleri kesilecek. Yani bu oyunları sadece çevrim dışı olarak oynayabileceksiniz.

Bazı PlayStation oyunlarının sunucuları kapanıyor

PlayStation 4 ve PlayStation Vita konsollarında ise sadece Modnation Racers: Road Trip ve Kill Strain oyunlarının destekleri kesilecek. Küçük bir örnek vermek germek gerekirse, Destiny of Spirits, MLB 12 The Show, MLB 14 The Show, Resistance Retribution, T@g, Smart As, Fat Princess: Piece of Cake, DanceStar Party, DanceStar Party Hits, Calling All Cars, The Eye of Judgment, FORMULA ONE CHAMPIONSHIP EDITION, Gran Turismo 5 Prologue, MLB14 The Show, MotorStorm, MotorStorm Pacific Rift, Race Driver: GRID, The Lord of The Rings: Conquest, White Knight Chronicles, White Knight Chronicles II, Buzz!: Quiz-TV, Buzz!: Quiz-World, Buzz!: Brain of oyunlarınun destekleri çekilmişti.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, en iyi PlayStation 4 oyunları listemize, “Yeni Windows 10 oyun modu nasıl kullanılır? Nasıl çalışır? Ne işe yarar?” başlıklı yazımıza ve FIFA 18 hakkında bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.