Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

PlayStation 4 ve PlayStation VR cihazlarında yeni yıl fırsatları var

PlayStation 4 ve PlayStation VR cihazlarında yeni yıl fırsatları var

Konsollar haricinde, kutulu video oyunlarında da indirim var.

PlayStation, yeni yıla oyun severlerin neşesini artıracak bir dizi kampanya ile merhaba diyor. 31 Aralık 2017 tarihinin akşamına kadar geçerli kampanyalar kapsamında en sevilen PlayStation 4 ve PlayStation VR oyunları özel indirimlerle sunulurken, PlayStation 4 Pro ve PlayStation 4 (1 TB) konsol satın alanlar, ikinci DualShock 4’e ücretsiz sahip oluyor. PlayStation VR, PlayStation Camera, PlayStation VR Worlds ve Gran Turismo Sport oyunlarından oluşan özel kampanya paketi ise yalnızca 1.699 TL’ye satışa sunuluyor.

PlayStation 4 ve PlayStation VR cihazlarında yeni yıl fırsatları var

PlayStation Türkiye, yıl sonu yaklaşırken oyuncular için cazip indirimler içeren kampanyalara imza atıyor. Sony Center, Overgame, D&R, Teknosa, Vatan ve MediaMarkt mağazalarında 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli kampanyalardan ilkinde tüm PS4 Pro ve PlayStation 4 (1 TB) konsol satın alanlara ikinci DualShock 4 hediye olarak veriliyor. Yeni yılda PlayStation keyfini en üst seviyeye çıkarmak için PlayStation VR, PlayStation Camera, PlayStation VR Worlds ve Gran Turismo Sport oyunlarından oluşan özel kampanya paketi ise yalnızca 1.699 TL karşılığında oyun severlerin beğenisine sunuluyor.

PS4 Pro ve PlayStation 4 (1 TB) sahipleri ise en gözde oyunlara indirimli fiyatlarla sahip olabiliyor. PS4 oyunlarından Gran Turismo Sport, 229 TL’den; NBA 2K18 ve WWE 2K18 ise 219 TL’den satışa sunulurken; Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu ve Unchartered: Kayıp Miras oyunları 129 TL’ye. Until Dawn, Heavy Rain & Beyond: Two Souls Collection ve God of War III Remastered oyunları ise 89 TL’ye oyuncularla buluşuyor. PlayStation VR oyunlarından Farpoint ve Rigs Mechanized Combat League oyunlarının fiyatları da kampanya süresince 89 TL olacak.

1 kişiye çekiliş ile Dead Rising 4: Frank’s Big Package (PlayStation 4) veriyoruz

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın