Gran Turismo SPORT ile Driveclub, PlayStation 4 Pro üzerinde karşılaştırıldı

Gran Turismo SPORT ile Driveclub, PlayStation 4 Pro üzerinde karşılaştırıldı

Sizce hangi oyun daha iyi?

Gran Turismo SPORT çıkışını 2017 senesinde, Driveclub ise 2014 senesinde gerçekleştirdi. İki oyun da PlayStation 4 konsoluna özel olarak piyasaya sürüldü. İki oyun da bir pist yarışı oyunu idi. Tabii durum böyle olunca iki oyun ile gerçekleştirilen karşılaştırma videoları da karşımıza çıktı. Uzun süredir bu tip oyunlarda karşılaştırma videoları yapan YouTube içerik üreticisi Cycu1, bu sefer PlayStation 4 Pro ile bu bahsettiğimiz iki video oyununu karşılaştırdı. Sonuç mu? Oldukça şaşırtıcı. Dilerseniz PS4 Pro ile yapılan karşılaştırma videosuna sizler de haberimizin en altındaki kısımdan göz atabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Gran Turismo SPORT ile Driveclub, PS4 Pro üzerinde karşılaştırıldı

Karşılaştırma videosunu izlediğimiz zaman iki oyunun da farklı kulvarlarda birbirinden daha iyi olduğunu görüyoruz. Mesela Driveclub, yeşillikleri ve çevre detayı ile Gran Turismo SPORT oyununu direkt olarak eziyor. Gran Turismo SPORT ise arabalardaki kalitesi ile Driveclub oyununun üstesinden geliyor. Yine de, PS4 Pro ile oluşturulan tüm karşılaştırma videosuna hemen aşağıdan göz atmanızı öneriyoruz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, direkt bir WWE oyunu arıyorsanız, güreşmek istiyorsanız da WWE 2K18 güreşçi listesi, ek paketleri, rehberleri, ipuçları ve daha fazlası yazımıza göz atmayı unutmayın.

Son olarak bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın