PlayerUnknown, yeni PUBG aracını paylaştı

PlayerUnknown, yeni PUBG aracını paylaştı

Henüz detaylı ve resmi bir açıklama yapılmadı.

Günümüzde en sık oynanan yapımlardan biri olduğunu söyleyebileceğimiz PUBG, her geçen gün yepyeni içeriklerle oyuncularına hak ettikleri oyun tecrübesini sunmayı amaçlıyor. Bu, zaten tartışmasız kabul edilmesi gereken bir gerçek. Zaten bu haberimiz de, oyunun tam olarak bu özelliği ile alakalı. Zira, oyuna yepyeni bir araç daha ekleniyor. Bu kanıya nereden vardığımızı soruyorsanız, PlayerUnknown’un kendisi tarafından paylaşılan bir görselden yola çıktığımızı söyleyebiliriz ve aynı zamanda paylaşılan yeni geliştirici notları da bunun duyurusunu yapıyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

PlayerUnknown, yeni bir PUBG aracını paylaşmış olabilir

PlayerUnknown, PUBG için gelecek güncellemelerle eklenecek bir aracı gösterdi

Kısaca PUBG olarak da bildiğimiz PlayerUnknown’s Battlegrounds’un hem yaratıcı yönetmeni, hem de oyunun isminde bile adı geçen kişi, haberimizin en altında da görebileceğiniz görseli bizlerle paylaştı. Görselde, tuk-tuk olarak da bilinen bir araç bulunuyor. Fakat, sadece henüz renklendirilmemiş bir model olarak karşımıza çıkıyor. Görselin hemen sağ alt köşesinde ise, PUBG’nin adı geçiyor. PlayerUnknown gibi biri tarafından böylesi bir paylaşım yapılmış olması ve aynı zamanda aracın yeni geliştirici notları ile paylaşılmış olması, aracın yakın bir zamanda oyuna ekleneceği anlamına geliyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Bir süredir bizlerle beraber olan yeni Sanhok haritası için fazlasıyla uygun bir araç olduğunu söylemek mümkün. Fakat, henüz 2 tekerlekli araçlarla bile düz yolda gidemiyorken, 3 tekerlekli bir araç ile nasıl bir denge sağlayacağımızı cidden merak etmiyor değiliz. Tahminimizce, yeni gelecek olan araç ile birlikte, oyunda fazlasıyla renkli ve komik sahnelere de tanıklık edeceğiz. Şimdi tek yapmamız gereken, sabırsızlıkla yeni aracı beklemek.


PUBG  Satın al
   Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.