Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 19.11.2020

PLAYERUNKNOWN’IN BATTLEGROUNDS Continental Series 3 Avrupa Büyük Finalleri, bu hafta sonu sona ermiş olacak. 21 Kasım 2020 ile 22 Kasım 2020 tarihleri boyunca 16 en iyi PUBG takımının kapışmasını izleyeceğiz. PCS3 Avrupa unvanı ile birlikte 200.000 dolar gibi bir ödül havuzundan pay için müthiş bir çekişme göreceğiz. PCS3 Avrupa Büyük Finalleri güzel geçecek demek mümkün.

PCS3 Avrupa Büyük Finalleri için son hafta

PCS3 Avrupa Büyük Finalleri, oyun severlere eşlik edecek olan Richard ‘TheSimms’ Simms, Lauren ‘Pansy’ Scott, James ‘Kaelaris’ Carrol, Martin ‘Avnqr’ Gøth ve Patrick ‘Frosz’lu gibi uzman yeteneklerin de katılımıyla resmi Twitch ve YouTube kanalları üzerinden canlı yayınlanacak. Etkinlik ayrıca Rusça, Türkçe, Fransızca, Almanca ve diğer birçok dilde yayınlanacak.

PCS3 Avrupa Grup Aşaması 13 Ekim’de başladı ve bölgedeki 24 kadro, altı günlük yüksek tempolu PUBG espor aksiyonu için karşı karşıya geldi. Toplamda 36 maçın izlendiği haftanın sonunda ilk 16 ekip Büyük Finaller’e katılmaya hak kazandı. Oyun severler, gruba liderlik eden Natus Vincere, Northern Lights, Digital Athletics ve FaZe Clan’ın etkileyici gösterilerinin tadını çıkardı. Aksiyon Pazar gecesi sona erecek ve Türk kadrosu Digital Athletics şu anda toplam 141 puanla liderlik tablosunun zirvesinde yer alıyor. Onları 131 puanla Tornado Energy ve Northern Lights’la beraber 125 puana sahip Team Liquid yakından takip ediyor.

Eğer siz de PCS3 Avrupa Büyük Finalleri’ni kaçırmak istemiyorsanız, 21 Kasım 2020 ile 22 Kasım 2020 tarihlerinde gözünüz resmi Twitch ve YouTube kanalları üzerinde olsun.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.