Path of Exile 2 duyuruldu ve 2 adet video da yayımlandı

Path of Exile 2 duyuruldu ve 2 adet video da yayımlandı

Şimdiden dikkatimizi çekmeyi başardı.

Diablo yerine güzel bir alternatif olması ile bilinen Path of Exile için yeni bir oyun duyuruldu. Path of Exile 2 olarak karşımıza çıkarılan bu yapım için 2 adet de video yayımlandı. Videolardan bir tanesi oyunun resmi duyurusunun yapıldı fragmanken, diğeri de, bizlere oynanış konusunda bilgi veren bir video. Hemen aşağıda, oyuncularla paylaşılan Path of Exile 2 duyuru fragmanını bulabilirsiniz. Diğer video ise, haberimizin en sonunda sizleri bekliyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Path of Exile 2 bir fragman ile birlikte duyuruldu

Haberimize konuk olan yapım muhtemelen birçok oyuncuyu çoktan sevindirmiştir bile. Hem ücretsiz olması, hem de Diablo serisinde tecrübe kazanmış olan geliştiricilerce yapılmış olması, oyuncular açısından muhteşem özellikler olarak gösterilebilir. İşin daha da ötesi, eğer serinin ilk oyunu size karışık ve muhteşem geldiyse, bu haberimize konuk olan yapım sizleri daha da sevindirecek demektir.

Görsel anlamda ve fizik anlamında büyük gelişmeler göreceğimiz iddia edilen yapım, bizleri serinin ilk oyununun sonu ile aynı yere, Atlas’a götürecek. Toplamda 7 adet bölümden oluşacak. Grinding Gear da oyun içerisinde yer alacak. Ne yazık ki net bir çıkış tarihi verilmedi, bu yüzden ne zaman bizlerle buluşur bilemiyoruz fakat çok da uzak bir tarih olacağını da sanmıyoruz. Bakalım, bizleri yeni oyunda neler bekliyor olacak? Hemen aşağıda, sizlere daha önce bahsini ettiğimiz, oyunun oynanış görüntülerinin yer aldığı videoyu izleyebilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Path of Exile 2
   Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.