Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Onur Demirel, Editör Yazım tarihi: 14.05.2018

Ünlü takım FPS oyunu Overwatch’un 2018 yılında düzenleyeceği ikinci Yıldönümü etkinliğinin tarihi açıklandı. Oyun için düzenlenen neredeyse diğer bütün etkinlikler gibi bu senenin Yıldönümü etkinliği de Blizzard’ın ya da Overwatch uluslararası resmi hesapları tarafından duyurulmadan önce bölgesel bir hesaptan duyuruldu. Oyunun resmi Brezilya Twitter hesabından yayınlanan yirmi saniyelik videoda etkinliğin tarihi yanında yeni gelecek Junkrat kostümü de görülmekte.

Videoda da görüldüğü üzere ikinci Overwatch Yıldönümü etkinliği 22 Mayıs’ta gerçekleşecek. Videoda görülen başka bir detay ise dans eden Junkrat’ın yeni korsan temalı kostümü. Bu kostüm oyuncuları bekleyen bir çok yeni kostümden biri olabilir.

Overwatch yönetmeni, muhtemel bir Battle Royale modu hakkında konuştu

İkinci Overwatch Yıldönümü etkinliği ve öncesi

24 Mayıs 2016 tarihinde oyuncularla buluşan ünlü takım FPS oyunu, ilki geçen sene mayıs ayının son 2 haftasında oyunculara özel bir etkinlik sunmuştu. Oyun, neredeyse planlanan her etkinliğin tarihininin önceden resmi veya gayriresmi kaynaklardan sızması gibi bir talihsizliğe sahip. Blizzard, sunduğu çizgi romanlar dışında oyunun evreni ve hikayesine oyunculara bu iki haftada oynanabilir kıldığı Uprising yani Ayaklanma modu ile ışık tutmuştu.

Bu sene de önceki etkinlikten beri yeni eklenen 5 karakterle oyunun evreni ve hikayesi hakkında yepyeni gelişmelerle karşılaşabiliriz. Etkinlik, oyundaki terörist grup Talon’un yeni getirilen karakter Doomfist ile oyunculara tanıtılmasının ardından önceden bildiğimiz Omnic krizi hakkında ışık tutabilir. Dilerseniz, oyunun vazgeçilmez bir parçası olan ganimet kutularının yasaklanması hakkındaki haberimizi buradan okuyabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.