Overwatch için yeni bir ücretsiz hafta sonu etkinliği geliyor

Overwatch için yeni bir ücretsiz hafta sonu etkinliği geliyor

Oyunu merak edenler, dört gün boyunca dilediğince oynayabilirler.

Bazı video oyunları vardır, adını sürekli duyarsınız, büyük başarılar elde ettiğini bilirsiniz ama oynama fırsatı elinize geçmemiştir. Bunun nedeni; zamanınızın olmaması olabilir ya da video oyununa dair şüpheleriniz vardır. Başkaları çok iyi dediği için, daha önceden oynamadığınız bir oyuna para vermek mantıklı gelmeyebilir. Eğer Overwatch için bu saydığım duyguları yaşıyorsanız; merak ediyor, oynamak istiyor ama gözü kapalı para verip oyunu almaktan çekiniyorsanız, harika bir fırsat geliyor.

Overwatch için yeni bir ücretsiz haftasonu etkinliği geliyor

Daha önce de birkaç kez yapıldığı gibi Overwatch için ücretsiz hafta sonu etkinliği geliyor. Oyunu hâlâ oynamayıp, merak edenler veya oynadığı halde satın alamayanlar için dört gün boyunca oyuna erişim ücretsiz olacak. Oyunu denemek isteyenler, 16 Şubat 2018 ile 19 Şubat 2018 tarihleri arasında PC, PlayStation 4 ve Xbox One cihazlarından giriş yapabilirler. Konsol kullanıcıları için ön indirme seçeneği mevcut. Yani henüz ücretsiz deneme dönemi gelmeden oyunu konsollarına indirip bekleyebilirler. Bilgisayar kullanıcılarının ise oyunu indirebilmek için 16 Şubat 2018 tarihini beklemeleri gerekiyor.

Eski deneme sürümlerinde olduğu gibi, Overwatch oyununu deneyecek olanlar için, oyunun içeriğine dair bir kısıtlama getirilmiyor. Yine her zamanki gibi oyuncuların ilerlemeleri kaydedilecek ve tam sürüm satın alındığında, kalınan yerden devam edecek oyun. Yani Overwatch dahilindeki ganimet kutuları ve seviye artışları hesabınıza işlenecek. Tabii bir Blizzard hesabı açmanız gerekiyor oyunu oynayabilmek ve kayıtlarınızın tutulabilmesi için. Bizzat oyunu böyle bir ücretsiz hafta sonu etkinliği sırasında deneyen ve satın alan biri olarak oldukça faydalı olduğunu hatırlatmak isterim. Dilediğinizde sadece satın al diyerek, ek bir işlem yapmadan, oyunun eğlencesini sürmeye devam edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın