NVIDIA, Overwatch turnuvasında 30.000 TL değerinde ödül dağıtıyor

NVIDIA, Overwatch turnuvasında 30.000 TL değerinde ödül dağıtıyor

Türk oyun severlerin karşısına heyecan ve aksiyonun her gün devam edeceği "Fuar boyunca her gün 1 turnuva" sloganıyla çıkılıyor.

NVIDIA, OMEN by HP ve Blizzard, 1 Şubat 2018 ile 4 Şubat 2018 tarihleri arasında Gaming Istanbul 2018 Fuarı’nda gerçekleştirilecek 30.000 TL değerinde ödül havuzuna sahip Overwatch turnuvasıyla, GIST 2018’deki tüm oyuncuları ağırlamaya hazırlanıyor. NVIDIA, OMEN by HP ve Blizzard’ın ortak çalışmasıyla düzenlenen etkinlikte, Türk oyun severlerin karşısına heyecan ve aksiyonun her gün devam edeceği “Fuar boyunca her gün 1 turnuva” sloganıyla çıkılıyor.

NVIDIA, Overwatch turnuvasında 30.000 TL değerinde ödül dağıtıyor

Fuar alanındaki heyecanın, Team NVIDIA Türkiye’nin Twitch kanalından her gün yapılacak canlı yayınlarla aktarılacağı etkinlikler boyunca, oyun dünyasının tanınmış simaları, yayıncılar, YouTube içerik üreticileri ve elektronik spor takımları, turnuva alanındaki takipçileriyle sohbet etme imkânı yakalayacak. NVIDIA Türkiye’nin yayıncı ekibi Team NVIDIA Türkiye de, alanda hayranlarıyla buluşarak turnuva yayınlarına katılacak.

Gerçekleştirilecek turnuvalarda, 10.000 TL nakit ödül ile toplam 20.000 TL değerindeki 4 adet HP OMEN GeForce GTX Gaming Notebook sahipleriyle buluşacak. Her gün yapılacak finallerde seçilecek günün en değerli oyuncusu (MVP), HP OMEN GeForce GTX Gaming Notebook ödülüne sahip olacak. Bunun yanı sıra turnuvaya katılan her oyuncu, Blizzard’dan özel kol bandı almaya hak kazanacak. Ayrıca bir çok promosyon ve küçük hediye de etkinlik alanında katılımcılara dağıtılacak.

En yeni oyunlar ve e-spor turnuvaları, yüksek performanslı grafikler ve ham hesaplamalı yüksek işlem gücü gerektiriyor. HP, OMEN X dizüstü bilgisayarlarını bu nedenle endüstri lideri teknoloji ve özel ince ayar özellikleriyle birlikte geliştiriyor. Bu özellikler arasında, Intel’in kilidi açılmış 7. nesil Intel Core i7 CPU’su, DDR4-2800 MHz’a kadar bellek hız artışı ve test edilmiş profiller için XMP bellek seçeneklerinin yanı sıra 4K çözünürlükte akıcı veya çok oyunculu oyunlar için ideal olan NVIDIA GeForce GTX 1080’e kadar fabrika çıkışı overclock yapılabilen grafik işlemciler bulunuyor.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın