Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 10.02.2023

Güzel haberler ortaya çıkmaya devam ediyor. Şu zor günlerde, her türlü güzel haber, bizi içten içe sevindiriyor. Deprem bölgesinde, şu anda önemli yardım kuruluşları çalışıyor. AFAD ve Ahbap başta olmak üzere, yerli ve yabancı birçok ekip var. Oğuzhan Uğur ile tanıdığımız Babala ekibi de, Ahbap ile birlikte çalışıyor. Ellerinden geleni yapıyorlar. Oğuzhan Uğur, Babala ekibinin 72 saatte başarısını bir Twitter gönderisi ile paylaştı.

Oğuzhan Uğur Babala ekibinin 72 saatteki başarısı, ayakta alkışlanacak derecede

Oğuzhan Uğur, "72 saatte sayenizde bu sayılara ulaştık. Devam ediyoruz. Buradayız." dedi. Bir de, görsel paylaştı. Görselde verdiği bilgilere göre, 29 milyon TL'den fazla bağış geldi. Tabii, bunu Ahbap'a aktardılar. Üstüne, 2 milyon TL değerinde tıbbi malzeme yardımı yaptılar. 2526'dan fazla tır koordinasyonu sağladılar. 518'den fazla otobüs koordinasyonu sağladılar. 19.080'den fazla çadır yolda. 1015'ten fazla jeneratör getirdiler. 315'ten fazla iş makinesi getirdiler. 8000 aileye 3 aylık konaklama sağladılar. Haçiko ile ortak olarak 1 ton mama getirdiler. 3 ader ro-ro gemisi koordinasyonu sağladılar. Ayrıca, 240.000 insan ile birebir iletişim kurdular.

Oğuzhan Uğur, Babala ekibinin bu başarısını gururla paylaştı. Biz de, kendisiyle, bu güzel haberlere aracı olduğu için gurur duyuyoruz. Elbette, bunu kendi başlarına yapmadılar. Halkın yardımı sayesinde bunu başardılar. Fakat, bu çapta yardıma aracı olmak, buradaki asıl başarı zaten. Bu yüzden, teşekkür ederiz Oğuzhan Uğur. Teşekkür ederiz Babala ekibi. Oğuzhan Uğur ve Babala ekibinin 72 saatteki başarısı bir yana, bir hatırlatmamız var.

Geçmiş olsun

Kahramanmaraş başta olmak üzere tüm Türkiye'yi yasa boğan bu acı olayda hasar alan bölgeler için, sitemizde ve kardeş sitelerimizde AFAD ile ilgili bağış yapabileceğiniz reklamlar olacaktır. Eğer nasıl yardım edeceğiniz konusunda bir fikriniz yoksa, bu reklamlara göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, En iyi 5 ücretsiz mobil VPN uygulaması rehber yazımızı tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda, şu dönemde lazım olacak uygulamalardan bahsettik. Bu sayede, kolayca erişim sağlamanız mümkün olacaktır. Sonra, En iyi 5 ücretsiz PC VPN uygulaması rehber yazımızı da tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda da, bugünlerde yardımcı olacak uygulamalardan bahsettik. PC üzerinden VPN kullanmak isteyenler için önemli tavsiyeler var. Ardından da, Türkiye içerisinde VPN kullanmak yasak mı sorusuna yanıt getirdik. Şu günlerde, birçok kişinin aklındaki kesinlikle önemli bir soru. Biz de, bu sorunun cevabını araştırdık ve sizler için anlattık. Umarız ki, her birinin faydası olur. Oğuzhan Uğur ve Babala ekibinin 72 saatteki başarısı yazımız bitmeden önce 3 tavsiyemiz daha var.

Şu anda, hep film yazıları yazmış gibi duruyoruz. Fakat, sitemizde birçok başlıkta yazı mevcut. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.