Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 29.11.2020

Lionheart Studio ekibi tarafından, yolda olan MMORPG türündeki ODIN Valhalla Rising için yepyeni fragmanlar yayımlandı. Evet, fragmanlar. Çoğul ekini kullanmamızın sebebi, oyun için birden fazla fragmanın yayımlanmış olması. Öncelikle, ilk fragmanı sizlerle hemen aşağıda paylaştık. İlk olarak bu fragmanı izlemenizi tavsiye ederiz. Eğer bir an önce diğer ODIN Valhalla Rising fragmanını da izlemek istiyorsanız, haberimizin en son kısmında sizleri bekliyor olacak.

ODIN Valhalla Rising adındaki MMORPG oyunu dolu dolu geliyor

Haberimizin konuğu olan ODIN Valhalla Rising, Unreal Engine 4 oyun motoru ile hazırlanmış bir yapım. Dahası da, bu oyun 2021 yılının 2. çeyreğinde çıkacak. Yani, net bir çıkış tarihi olmasa da, bir çıkış aralığı var denilebilir. İskandinav mitolojisini işlemiş olan ODIN Valhalla Rising, bizlere insanlar, şeytanlar ve tanrılar arasındaki uzun süren savaştan bahsedecek. Hemen aşağıda da, haberimize konuk olan diğer fragmanı bulabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.