Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 06.11.2020

Warner Bros ve NetherRealm Studios tarafından, sevilen karakterlerden biri olan Mileena isimli ablamızın Mortal Kombat 11 Ultimate fragmanı paylaşıldı. Detaylardan bahsedeceğiz elbette fakat önce sizi aşağıdaki fragman ile baş başa bırakalım, sonra diğer konulara el atarız.

Mortal Kombat 11 Ultimate için Mileena fragmanı bizlerle

Shang Tsung’un şeytani klonlama deneylerinin ürünü olan Mileena, Tarkatan kanı ve Eden fizyolojisinin bir karışımıdır ve onu Baraka’nın gaddarlığı ile Kitana’nın atletik zarafetinin mükemmel bir karışımı haline getirir. Şeytani melez, olağanüstü hız, çevik akrobasi hünerlerinin yanı sıra keskin pençeleri ve klasik özel hareketlerinde yeni kıvrımlar kullanarak savaşta her iki soyun gücünden yararlanıyor. Kronika tarafından zaman çizelgesinde öne çıkan Mileena, trajik geleceğini öğrendi – Outworld İmparatoriçesi olarak kısa saltanatı ve D’Vorah ve Kotal Kahn’ın ellerinde ölümü. Tahtını yeniden kazanmaya kararlı olan Mileena, Outworld’ün iç savaşına yeniden başladı ve önüne çıkan tüm dövüşçüleri yok edecek.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.