No Man’s Sky için çıkan mod, oyuna yeni bir boyut katıyor

No Man’s Sky için çıkan mod, oyuna yeni bir boyut katıyor

Bizlere sözü verilen No Man's Sky'a en sonunda kavuşuyor muyuz yoksa?

No Man’s Sky, bildiğiniz gibi, çıkışını başarısız bir şekilde gerçekleştirmiş bir yapım oldu. Fakat, sonradan yine toparlamayı başardılar. Eski ve olması gereken etkisini yarattı mı? Elbette hayır. Hala, oyundan nefret eden birçok oyuncu bulunuyor. RaYRoD_TV isimli mod yaratıcısı, No Man’s Sky içerisinde eksik gördüğü yerleri tamamlayarak, oyunu kendisine göre daha oynanabilir bir hale getirdi. Elbette, onun işlerinden hoşlanacak olan daha fazla insan da vardır.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

No Man's Sky için çıkan mod, oyuna yeni bir boyut katıyor

RaYRoD_TV isimli bir mod yapımcısı tarafından yapılan mod ile, Exocraft kamerası ve bazı konularda birtakım iyileştirmeler görüyoruz. Eğer oyunun E3 etkinliklerindeki halinden büyülendiyseniz ve o görüntüyü istiyorsanız, No Man’s Sky: RaYRoD’s Overhaul isimli mod, sizi fazlasıyla memnun edecek demektir. Hemen buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz mod ile, oyun içerisinde hem deniz altında, hem yeryüzünde, hem de araçlarınızın içinde çok daha güzel görüntüler ile karşı karşıya kalabileceksiniz.

No Man’s Sky için çıkarılan bu mod, oyuna görsel anlamda yeni güzellikler katmakla kalmıyor, aynı zamanda 2000’in üzerinde yeni biyomlar da ekliyor. Bu, eklenen biyomların her biri ise, yine RaYRoD_TV tarafından elle tek tek yapılmış. Yani, hem görsel olarak E3 etkinliklerinde bizlere gösterilen görselliklere ulaşabileceğiz, hem de keşfedecek daha fazla oyun içi içeriğimiz olacak. Eğer oyunun modlu halinin nasıl göründüğünü merak ediyorsanız, haberimizin sonunda sizleri bekleyen videomuza kesinlikle göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.