No Man’s Sky için gelen 1.3 güncellemesine ait müthiş görseller

No Man’s Sky için gelen 1.3 güncellemesine ait müthiş görseller

No Man's Sky kendini aşmış resmen.

No Man’s Sky çıkışında yaşanan büyük hayal kırıklığının ardından, oyunun geliştirici ekibi oyunu en azından söz verdikleri haline yakın bir seviyeye getirebilmek için ellerinden geleni yapmaya başladı. Açıkçasını sorarsanız, başarısız olduğunu söyleyemeyiz, zira öyle bir şey yapmaya kalktığımızda, haberimizde bulunan galerideki görseller çarpar bizi. No Man’s Sky, yeni güncellemesi ile birlikte tam anlamıyla muhteşem gözüküyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

No Man's Sky

Bildiğiniz üzere, oyunun geliştirici ekibi olan Hello Games, No Man’s Sky için çıkarmış olduğu Atlas Rises isimli son güncellemesinden sonra, oyunun satışları ve yorumları da bir hayli yükselmişti. Hatta, an itibari ile Steam yorumlarına baktığımızda, oyunun son 30 gün içerisinde %78 oranla olumlu oy almış olduğunu görüyoruz, ki bu da 1.3 güncellemesinin ne kadar başarılı olduğunu ispatlar nitelikte. Hemen aşağıda, Atlas Rises ile birlikte değişen No Man’s Sky dünyasına ait görseller sizleri bekliyor.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer konsol oyunlarından uzakta, PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown’s Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız sizleri bekliyor. Eğer oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.