Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 31.03.2019

Aslında, geçtiğimiz aylarda Nintendo'dan ayrılmış olan Reggie Fils-Aime tarafından, Nintendo Switch üzerinde bir Red Dead Redemption 2 göremeyeceğimiz konusunda bir kesin açıklama yapılmıştı aslında. Fakat, Target Australia tarafından yayımlanan son dergide, Red Dead Redemption 2 üzerinde bir Nintendo Switch görmekteyiz. Öncelikle, hemen aşağıda paylaştığımız görsellere göz gezdirmenizi rica edeceğiz. Çünkü, sizlere bahsetmekte olduğumuz şey, Target Australia dergisinin son sayısından alınmış olan bu görüntüde mevcut.

Nintendo Switch için Red Dead Redemption 2 sızdırılmış olabilir

Yoksa, Nintendo Switch üzerinde de mi bir Red Dead Redemption 2 göreceğiz?

Bildiğiniz üzere, an itibari ile Red Dead Redemption 2 isimli yapım, sadece PS4 ve Xbox One platformları üzerinde mevcut. Aynı zamanda, daha oyun çıkmadan önce PC platformu için söylentiler ve işaretler ortaya çıkmıştı. Daha sonralarda ise, oyunun PC sürümüne ait izler mobil uygulamasının kodlarında bulunmuştu. Fakat Nintendo Switch için Red Dead Redemption 2 görmek, hiç beklenilmedik bir durumdu. Elbette, böyle bir şey olursa tadını çıkara çıkara oynarız ama gerçekten böyle bir şey olacağını pek de zannetmediğimizi belirtmemiz gerek.

Sizlere bahsetmekte olduğumuz Nintendo Switch platformu için Red Dead Redemption 2 ihtimali çok da yüksek değil. Çünkü, şöyle bir baktığımızda Red Dead Redemption 2'nun fazlasıyla sistem isteyen bir oyun olduğunu görmek mümkün. Fakat Nintendo Switch, bunu kaldıracak donanıma sahip değil açık olmak gerekirse. Her ne kadar optimizasyon da yapılsa, yine de yeterli olmayacaktır. Bir yandan da, Nintendo Switch Pro üzerinde çalışıldığı hakkında da haberler vardı. Belki de, bu sürüm için hazırlanmaktadır, kim bilir?

Nintendo Switch için Red Dead Redemption 2 sızdırılmış olabilir

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.