Nintendo, Hylian Shield temalı bir 2DS XL piyasaya sürüyor

Nintendo, Hylian Shield temalı bir 2DS XL piyasaya sürüyor

O kadar muhteşem görünmesine rağmen, şimdilik sadece Amerika'da satışa çıkması bizleri üzdü.

Geçtiğimiz aylarda, Nintendo Türkiye pazarına geri dönmekte olduğunu ve Türkiye faaliyetleri ile ilgili birtakım detayları paylaşmıştı. Hazır Nintendo markasını uzun yıllar sonra tekrardan Türkiye’de görüyorken, sadece Amerika’da oyuncularla buluşacak olan Link’in ünlü Hylian Shield isimli kalkanından esinlenilerek yapılmış muhteşem bir 2DS XL ile karşılaştık. The Legend of Zelda hayranlarının ellerini ayaklarını titrettirecek olan bu yeni 2DS XL ile ilgili birtakım detaylar da paylaşıldı tabii ki.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Nintendo, Hylian Shield temalı bir 2DS XL piyasaya sürüyor

Hylian Shield temalı Nintendo 2DS XL, şimdilik sadece Amerika’da satışa sunulacak

Nintendo markasının Türkiye’ye tekrar adım atışı ile birlikte, ülkemizde artık daha rahat konsol ve oyun alışverişi yapabileceğiz. Hazır durum böyleyken, şimdilik sadece Amerika’da çıkacağı duyurulan yeni Hylian Shield temalı 2DS XL konsolu, konsolun Avrupa sürümü çıktığı anda Türkiye’de de mevcut olacaktır diye tahmin ediyoruz. Sonuçta, böylesi müthiş bir eseri sadece Amerika’ya özel yapmazlar. Yani, en azından umutlarımız tam olarak bu yönde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Hemen aşağıda, Nintendo’nun Amerika’yı temsil eden resmi Twitter sayfası aracılığıyla paylaşılan gönderiyi görebilirsiniz. Gönderide verilen detaylara göre konsol, 2 Temmuz 2018 tarihinde 159 dolar gibi bir ücret ile çıkışını gerçekleştirecek. Ayrıca, konsolun yanında bir de ücretsiz olarak The Legend of Zelda: A Link Between Worlds de sunuluyor. Şimdi en büyük umutlarımızdan biri de, sadece Amerika’da çıkan bu konsolun bir şekilde Türkiye’ye de ulaşması. Bir konsol en fazla bu kadar mükemmel olabilir!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.