New Japan Pro Wrestling (NJPW) yeni bir video oyunu duyurmaya hazırlanıyor

New Japan Pro Wrestling (NJPW) yeni bir video oyunu duyurmaya hazırlanıyor

Tek istediğimiz WWE 2K serisi için ciddi bir rakip.

Son zamanlarda global olarak ciddi bir popülerliğe ulaşan New Japan Pro Wrestling (NJPW), güreş oyunu kategorisine yeni bir video oyunu çıkartmak için uğraşmaya başladı. Bu profesyonel güreş markasından gelen yeni detaylara göre New Japan Pro Wrestling (NJPW), 3 Ocak 2018 tarihinde yeni bir video oyunu duyuracak. Muhtemelen Kazuchika Okada ve Kenny Omega gibi isimlerin de bu oyunda bulunacağını düşünürsek, oyunun bayağı ilgi çekeceğini söyleyebiliriz.

New Japan Pro Wrestling (NJPW) yeni bir video oyunu duyurmaya hazırlanıyor

Bahsettiğimiz bu video oyunu dediğimiz gibi 3 Ocak 2018 tarihinde duyurulacak ve eğer siz de bir profesyonel güreş takipçisi iseniz, bu tarihin Wrestle Kingdom Fan Festa 2018 ile kesiştiğini mutlaka fark etmişsinizdir. Oyun, bu etkinlik sırasında, tam Wrestle Kingdom 12 Open Press Conference öncesinde duyurulacak. Yani, bu şekilde video oyununun duyurusu birçok basın mensubuna rahatlıkla ulaşabilecek.

New Japan Pro Wrestling (NJPW) tarafından geliştirilen bu video oyunu hakkında ne yazık ki elimizde hiçbir bilgi bulunmuyor. Ne bir video var, ne bir görsel var, ne de en ufak bir bilgi kırıntısı var. Oyunun tam olarak hangi stüdyo tarafından geliştirildiğini bile bilmiyoruz. Fakat oyunun dağıtımı muhtemelen New Japan Pro Wrestling (NJPW) tarafından yapılacaktır şeklinde düşünüyoruz.

1 kişiye çekiliş ile Dead Rising 4: Frank’s Big Package (PlayStation 4) veriyoruz

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın