WWE 2K18 çıkışını gerçekleştirdi

WWE 2K18 çıkışını gerçekleştirdi

Popüler WWE simülasyon oyun deneyimi WWE 2K18 geçtiğimiz günlerde oyuncular ile buluştu.

Popüler WWE simülasyon oyun deneyimi WWE 2K18, oyun tarihindeki en büyük oynanabilir sporcu kadrosu; güçlü yeni grafik motoru ve oynanabilirlikte dikkat çekici iyileştirmeler; benzersiz kişiselleştirme; eksiksiz kariyer yolculuğu; yeni Road to Glory Modu ve daha fazlasını sunuyor.

WWE 2K18

WWE video oyun dizisinin en son bölümü WWE 2K18, 17 Ekim 2017’den itibaren dünya çapında oyunseverler ile buluşuyor. WWE 2K18, birçok ciddi ekleme ve iyileştirmeyi bir araya getirerek, simülasyon tabanlı WWE video oyunu deneyiminde özgünlük, gerçekçilik ve aksiyon dolu oynanabilirliğin benzer bir bileşimini sunuyor. Bu iyileştirme ve eklemeler arasında dizi tarihinin en büyük WWE ve NXT Süper Starları kadrosu; Creation Suite ve Universe Modunda kapsamlı yeni seçenekler; MyCAREER Modunda bir Şirket Adamı veya Seyircinin Sevgilisi olma seçeneği ve Road to Glory Modunun dizide ilk çıkışının yanı sıra kapsamlı WWE deneyimine bugüne kadar hiç olmadığı gibi hayat veren yeni grafik motoru bulunuyor.

WWE 2K18 ile, ekibimizin dizide olmasını istedikleri noktalar konusunda kulak vermeye devam ettiği oyunun hayranları ve eleştirmenlerinin tutkusu ve değerli geri bildirimlerini, bu yılki oyunun her yerinde görmek mümkün,” diyen Visual Concepts Başkanı Greg Thomas sözlerini şöyle sürdürdü: “Aralarında yepyeni bir grafik motoru, yeni çevrimiçi tabanlı Road to Glory Modu ve maç anlatımlarında eksiksiz bir sistem revizyonunun da aralarında bulunduğu birçok yeni özellik ve iyileştirmeyi hayata geçirmekten gurur duyuyoruz. Ayrıca, oyunun olağanüstü sporcu kadrosu, özgün MyCAREER hikaye konuları, oynanabilirlikteki rötuşlar ve Creation Suite güncellemelerinin tümü de mümkün olan en özgün ve kapsamlı WWE oynanabilirlik deneyimini sunmak için süregelen misyonumuz ile uyumlu.”

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, direkt bir WWE oyunu arıyorsanız, güreşmek istiyorsanız da WWE 2K18 güreşçi listesi, ek paketleri, rehberleri, ipuçları ve daha fazlası yazımıza göz atmayı unutmayın.

Son olarak bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın