Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 23.12.2022

Ücretsiz bir sinematik tıbbi korku deneyimi olan Negative Atmosphere Emergency Room için ilk fragman Sunscorched Studios tarafından yayınlandı. Negative Atmosphere Emergency Room 2023'ün başlarında Erken Erişim'de yayınlanacak ve Unreal Engine 5 tarafından desteklenecek. Prologun açılış aksiyonu ve öğreticinin her ikisi de Erken Erişim Yapısına dahil olacak. Önümüzdeki aylarda, oyunun zaman dilimini Negative Atmosphere'deki olaylara yaklaştıran başka operasyonlar da yayınlanacak. Ayrıca yeni oyun mekanikleri, özellikler ve iyileştirmeler de eklenecek.

Unreal Engine 5 gücü ile Negative Atmosphere Emergency Room için fragman çıktı

Negative Atmosphere ilk ortaya çıktığında pek çok insanı rahatsız etmişti. Ne de olsa bu, Dead Space'ten etkilenen bir korku oyunu. Callisto Protocol çoktan piyasaya sürüldü ve Dead Space Remake hızla yaklaşıyor, bu nedenle ekip çıkış pencerelerini kaçırmış gibi görünüyor. Ayrıca, Erken Erişim'de bağımsız bir spin-off'un yayınlanması, oyunun geliştirilmesinde sorunlar olduğunu gösterebilir. Geliştiriciler genellikle ana oyuna odaklanmalı, değil mi? Biz onun yerine bir yan oyun alıyoruz. Ancak, şu anda Negative Atmosphere için tahmini bir çıkış tarihi yok. Bu nedenle en azından beklemeye değeceğini umalım. Ayrıca, bir de sizlere oyunun açıklamasını paylaşalım. Bu sayede, yolda olan yapımı daha iyi tanırsınız.

Oyunun açıklaması

Negative Atmosphere Emergency Room, hassasiyet, gerilim ve travmaya adanmış birinci şahıs, sinematik bir tıbbi korku deneyimidir. TRH Rusanov'da Baş Tıbbi Görevli olarak Samuel Edwards, felaket artarken ve karanlık figürler sonunda Negatif Atmosfer'e yol açacak olayları harekete geçirirken mürettebat arkadaşlarını triyaj yapmalı, muayene etmeli ve ameliyat etmelidir. Elinizdeki sınırlı kaynaklarla herkesi hayatta tutmak için mücadele ederken Rusanov'un deliliğe sürüklenişine ilk elden tanık olun.

Rusanov'un Baş Tıbbi Sorumlusu ve deneyimli bir cerrah olan Edwards, ilaçlardan neşterlere kadar her konuda kendinden emin ve derinlemesine bir anlayışa sahip. Negatif Atmosfer Acil Servis süresince, ameliyathaneye gelen tüm hastalar sizin sorumluluğunuzda olacak ve Edwards size destek olmak için orada olsa da, mürettebat arkadaşlarınızın daha zorlu kısımları atlatmasını sağlamak için hızlı bir şekilde öğrenmeniz gerekecek. Zekânız ve gözlem becerileriniz onların hayatta kalması için kilit önem taşıyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.