Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 22.05.2020

Yapılan birçok global beta testinin ardından Shadow Arena, Erken Erişim ile oyuncularla buluşuyor. Beta aşamasından bu yana birçok içerik eklenen ve iyileştirmeler yapılan oyuna, Erken Erişime özel birçok yeni içerik ekleniyor. Yapılan bu içerik eklemeleri ile zorlaşan mücadelelerde yerini almak isteyen oyuncular için Shadow Arena Erken Erişimi şimdi Steam’de!

Pearl Abyss, aksiyon Battle Royale oyunu olan Shadow Arena'nın Steam platformu üzerinden Erken Erişime açıldığını duyurdu. Shadow Arena, yapılan birden fazla global beta testinin ardından oyuncuların geri bildirimlerini uygulayacak bir oyun deneyimi sunmaya devam edecek.

Black Desert evreni esas alınarak geliştirilen Shadow Arena, oyuncuları güçlü büyüler ve silahlar kullanarak savaşacakları devasa bir savaş alanında birbirlerine karşı mücadele etmeye davet ediyor. Savaş sırasında oyuncular, hayatta kalan tek şampiyon olma şansını yakalayabilmek için korkunç canavarları yenerek değerli eşyalar toplayacaklar.

Bugünden itibaren, oyuncuların yeni Kahraman Venslar da dahil olmak üzere tercih edebilecekleri 10 Kahraman alternatifleri bulunacak. Venslar, çok agresif veya savunmacı olabileceği yepyeni bir savaş stiline sahip olacak. Bu yeni Kahraman, oyuncuların saldırı veya savunma odaklı beceriler seçmelerini sağlayarak stratejik bir oyun deneyimi yaşatacak.

Erken Erişim ile eklenen yeni içerikler mücadeleyi zorlaştırıyor.

Erken Erişim aşamasında çeşitli yeni özellikler ve içerikler de oyuna dahil oluyor. Her oyuncunun becerilerine uygun bir ortam oluşturmak için Yapay Zeka modundaki karşılaşmalara birden fazla zorluk seviyesi eklendi. Her kahraman artık yeteneklerinden birini diğerlerinden daha güçlü hale getirerek Nihai Beceri leveline sahip olabilecek. Dahası, oyun içi alanlar artık canavar türleri ve seviyeleri açısından farklı özelliklere sahip olarak oyunculara sunulacak.

Oyuncular artık Kahramanlarının görünüşlerini geliştirmek için Kahraman Dış Görünümlerini satın alabilecekler. Bununla birlikte oyuncular, oyuna yeni dahil olan ifadeleri Kahramanlara daha fazla kişilik özelliği katmak için kullanabilecekler. Günlük Görevler, Meydan Okumalar, Kadim Silah Puturum ve Şüpheli Kazan gibi diğer güncellemeler, Kahramanlarını geliştirmek isteyen oyuncular için oyuna eklendi.

Shadow Arena'nın baş yapımcısı Kwang Sam Kim, “Shadow Arena, hayranlarımızın Black Desert evrenini daha önce hiç olmadığı gibi deneyimlemelerini sağlayan bağımsız bir oyundur.” diyor. “Bu Erken Erişim döneminde, oyuncu geri bildirimlerini yakından incelemeye ve resmi lansmanımız için oyunu mükemmelleştirmeye devam edeceğiz.”

Erken Erişim tanıtım videosunu buradan izleyebilir ve daha fazla bilgi için resmi internet adresini, Discord, Facebook, YouTube ve Twitter hesaplarını ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.