Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 22.08.2020

2K ekibi tarafından, merakla beklenen NBA 2K21 oyununun en önemli özelliklerinden olan MyTEAM özelliği hakkında birtakım bilgiler paylaşıldı. Bizlere dolu dolu yeni özellikler sunacak olan modda nelerin bulunacağına dair bilgiler verildi. NBA 2K21 MyTEAM detayları, Visual Concepts baş yapımcısı Erick Boenisch tarafından yazılan NBA 2K21 Current-Generation MyTEAM Courtside Raporu ile aktarıldı.

NBA 2K21 MyTEAM önemli detayları şu şekilde:

  • MyTEAM mevcut nesil ilerlemesi ve koleksiyonu, aynı yeni nesil konsol ailelerine sorunsuz bir şekilde aktarılacaktır. NBA 2K21'de tüm MyTEAM koleksiyonunuz ve ilerlemeniz sorunsuz bir şekilde PS4'ten PS5'e ve Xbox One'dan Xbox Series X'e aktarılır, böylece MyTEAM'in tüm yıl boyunca kesintisiz keyfini çıkarabilirsiniz.
  • Sezonlar NBA 2K21 için yeni olacak.Sezonlar, tüm yıl boyunca MyTEAM oynamak için yeni içerikler getirecek ve hepsinden önemlisi, herkesin oynaması için ücretsiz.
  • Rozet Özelleştirme ve Özelleştirilebilir Gelişmeler. Rozet kartları geri dönerek Rozetleri Bronze'dan Hall of Fame seviyesine yükseltmenize olanak tanır. Evrim kartları artık dallanarak oyunculara oyuncularını benzersiz kılan yeni kararlar alma fırsatı veriyor.
  • Yeni MyTEAM Limited Modu / Yenilenmiş MyTEAM Unlimited Modu. Yeni MyTEAM Limited modu, her oyuncunun şampiyonluk yüzüklerini kazanma şansına sahip olacağı her Cuma-Pazar günü mevcut olacak. Her hafta sonu yeni bir yüzük sunulacak; En iyi sezonluk ödüllerin kilidini açmak için her sezonda her yüzüğü kazanın.
  • MyTEAM'in bir başka yeni özelliği: The Exchange. Artık kullanmadığınız kartları başlangıç ​​dizilişinizde başlıca öğe olacak kartlarla takas edebilirsiniz, NBA2K21 MyTEAM'de her şeyin değeri vardır.
  • MyTEAM’s IDOL Series Collection, geçmişten ve günümüzden NBA’nin en unutulmaz oyuncularından bazılarını içerecek. 15 özel sürüme yayılan IDOLS Serisi, NBA 2K21 MyTEAM koşusu sırasında aranacak premium paket koleksiyonu olacak. İlk çekilebilir Pink Diamond kart bu Eylül'de geliyor.
Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.