NBA 2K19 içerisinde AK Parti ile dalga mı geçiliyor?

NBA 2K19 içerisinde AK Parti ile dalga mı geçiliyor?

Konu ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı ne yazık ki.

Bildiğiniz üzere NBA 2K19, 10 Eylül 2018 tarihinde çıkışını gerçekleştirmişti. Kendisini inceleme fırsatı elde edemedik ne yazık ki. Fakat, yine de oyun içerisinde dikkat çeken bir şey gördük. NBA 2K19 içerisinde, AK Parti’nin toplantısından alınmış bir görsel kullanıldı. Haberimiz içerisinde sizlerle 3 görsel paylaştık. Bu görsellerden 1 tanesi, AK Parti’nin toplantısından alınmış bir görüntü, 1 tanesi NBA 2K19 içerisinden bir görüntü ve 1 tanesi de, parlaklığını yükseltmiş olduğumuz bir NBA 2K19 görüntüsü.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

NBA 2K19 içerisinde AK Parti ile dalga mı geçiliyor?

NBA 2K19 içerisindeki bu sahne ile AK Parti ile dalga mı geçiliyor?

Haberimizde sizlerle paylaşmış olduğumuz görsellere göz gezdirdiyseniz, işlerin nasıl o aşamaya geldiğinden de bahsetmemizin zamanı gelmiş demektir. NBA 2K19 ile de karşımıza çıkan My Career modunda gerçekleşiyor her şey. Bu modda kendi basketbolcumuzun hayatını yönetiyoruz. Karakterimizi geliştirmek için, VC adı verilen paralara ihtiyaç duyuyoruz. Bu paraları kazanmak için de, oyun içerisindeki ünlü markalar ile anlaşmamız gerekiyor ve bu markaların etkinliklerine katılmamız gerekiyor.

Bir enerji içeceği markası ile anlaştıktan sonra etkinliğe katıldığınızda bu manzara ile karşılaşıyorsunuz. NBA 2K19 için paylaşmış olduğumuz parlaklığı yükseltilmemiş görselde, AK Parti iftar programına ait bir görselin kullanılmış olduğunu fark edebiliyorsunuz. Aslında, çok dikkat çekici durmuyor. Çünkü, normalde karartılmış bir şekilde karşımıza çıkıyor. Fakat, biraz dikkat edilmesi durumunda detaylar hemen fark edilmeye başlanıyor. 2K ve Visual Concepts ekiplerinin bu sahnede bu kadar fazla karartma kullanması da, aklımızda bulunan soruyu güçlendiriyor.

Galerimiz aracılığıyla sizlerle paylaşmış olduğumuz AK Parti görselindeki etkinlik, geçen sene Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılmış olduğu AK Parti İstanbul İl Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programına ait. Yenikapı’da düzenlenmiş olan bu iftar etkinliği esnasında kayda alınmış görsel de, NBA 2K19 içerisinde gizli bir şekilde kullanılmış. 2K ve Visual Concepts ekiplerinin neden böyle bir şey yapmış olduğu ise bilinmiyor. Aklımıza, “NBA 2K19 içerisindeki bu sahnede, AK Parti ile dalga mı geçiliyor?” sorusu geliyor. Bakalım, 2K ve Visual Concepts ekiplerinden herhangi bir şekilde, bu konu hakkında resmi bir açıklama gelecek mi?

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

NBA 2K19 içerisinde AK Parti ile dalga mı geçiliyor? NBA 2K19 içerisinde AK Parti ile dalga mı geçiliyor?


NBA 2K19  Satın al
   Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın