Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 19.09.2018

2K Games ekibi tarafından yapılan yeni bir duyuru ile birlikte, NBA 2K Playgrounds 2 çıkış tarihi verildi. Sadece NBA 2K Playgrounds 2 çıkış tarihi bilgileri verilmedi, aynı zamanda oyun hakkında da birtakım bilgiler paylaşıldı. NBA 2K Playgrounds 2 hakkındaki detaylara dalmadan önce, direkt olarak NBA 2K Playgrounds 2 çıkış tarihini sizlerle paylaşmamızda fayda var. Verilen bilgilere göre NBA 2K Playgrounds 2, 16 Ekim 2018 tarihinde oyuncuların beğenisine sunulacak.

2K Games, NBA 2K Playgrounds 2 hakkında önemli bilgiler de verdi

16 Ekim 2018 tarihi ile birlikte, NBA 2K Playgrounds 2 çıkışını gerçekleştirecek demiştik zaten. Fakat, NBA 2K Playgrounds 2 hakkında verilen tek bilgi, oyunun çıkış tarihi olmadı. Verilen bilgilere göre NBA 2K Playgrounds 2, çıkışı esnasında 300'den fazla oyuncuyu destekleyecek. Bu oyuncular arasında Michael Jordan, Kobe Bryant ve Kareem Abdul-Jabbar gibi isimler de bulunacak. Ayrıca, yine NBA 2K Playgrounds 2 çıkışı esnasında 10 adet sahaya da ev sahipliği yapacak. Sahalar arasında Washington, St. Louis, Seoul ve Avustralya da bulunacak.

NBA 2K Playgrounds 2 içerisinde 100'den fazla imza haline gelmiş hareket de bulunacak. Özelleştirme konusunda da NBA 2K Playgrounds 2 bizlere bir sürü imkan sunacak. Bu konuda örnek vermek gerekirse eğer ceketler, tişörtler, pantolonlar, şortlar ve ayakkabılar belirtilebilir. NBA 2K Playgrounds 2, kendi başınıza, arkadaşınızla veya dünyaya karşı oynama imkanları sunuyor. Şampiyonluk modu ile dünya çapındaki listeye adınızı kazıyabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.