Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alperen Değer, Editör Yazım tarihi: 29.08.2021

Naughty Dog son zamanlarda çok sessizdi. Ancak bu durum dün değişmiş olabilir. Geçtiğimiz aylarda Naughty Dog’un çok oyunculu bir oyun üzerinde çalışabiliyor olabileceğini söylemiştik. Bu durum bir nevi gerçekleşiyor diyebiliriz. Çünkü Twitter üzerinden Naughty Dog bağımsız çok oyunculu aksiyon oyunları için iş ilanı yayınladı.

“Sinematik bir deneyim sunan oyunumuzun parçası olmak istiyorsanız başvurun.”

Naughty Dog, yeni bağımsız çok oyunculu oyunu için “agresif bir şekilde çalışan” aldıklarını açıkladı. Bunun yanında oyunda, gişe rekorları kıran filmlerine benzer bir “sinematik” deneyim vaat edeceklerini ekledi. Sony stüdyosu Cuma günü sosyal medya hesabında programlama, tasarım ve sanat dahil olmak üzere birçok alanı kapsayan çok oyunculu proje için bir düzine iş ilanı yayınladı.

The Last of Us Part 2’nin yardımcı yönetmeni Vinit Agarwal, iş hakkında bir paylaşım yaptı. “Agresif bir şekilde işe alıyoruz. Çok oyunculu aksiyon oyunumuzda oyuncular arasında sinematik deneyim getirmenin bir parçası olmak istiyorsanız başvurun.”

Naughty Dog içinde Battle Royale olan bir oyun geliştiriyor gibi gözüküyor.

Oyun hakkında çok bilgimiz maalesef yok. Bunun dışında, bu hafta yayınlanan ilanda, Naughty Dog’un “imzamız, hikaye odaklı oyunlarımızın aynı düzeyde hırs ve kalitesini bu eşsiz çok oyunculu projeye getirmeye çalıştığını” belirtiyor. Tahminizce bunun TLOU için geliştirilen “Factions” isimli modun iptal edilmesi üzerine ayrı olarak geliştirilen bir oyun olduğu.

Daha önce de belirttiğimiz üzere, TLOU Part 2 dosyalarında gömülü olduğu bildirilen data dosyaları bulunmuştu. Bu dosyalar Naughty Dog’un olası bir battle royale modu da dahil olmak üzere üzerinde çalıştığı Factions isimli bir oyundu. Lakin bir Battle Royale modunun olup olmayacağı kesin değil. Son olarak bu konunun detaylarına bu haberimizden ulaşabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.