Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 12.02.2023

Oyun ve teknoloji dünyasından bu zor günlerde destek görmek, gerçekten çok güzel bir his. MSI Türkiye ekibi de, deprem konusunda yardım etti. Bunu, Twitter üzerinden duyurdular. Twitter gönderisini haberimizde sizlerle paylaştık. Dilerseniz, önce bu Twitter gönderisine ve duyuruya göz gezdirelim. Sonra da, yarın bir gün gönderiye bir şey olursa, bu iyiliklerini unutmamak için not alalım.

MSI Türkiye deprem ile mücadeleye destek oldu

MSI ekibi, "Başımız sağ olsun! Ülkemizde yaşanan deprem felaketinin yaralarını sarmak üzere Tayvan genel merkezimiz aracılığıyla MSI Türkiye adına AHBAP ve AKUT'a yardımlarımız ulaştırılmıştır. Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar dileriz." dedi. Bu, gönderide paylaştıkları görselde yaptıkları açıklama. Gönderinin kendisinde de aynı açıklamayı yaptılar.

Ayrıca, 6 Şubat 2023 tarihinde de, "Geçmiş Olsun Türkiye. Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve birçok ilimizi etkileyen deprem nedeniyle hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralılara acil şifalar dileriz." dediler. Bunu da, yine Twitter hesapları aracılığıyla paylaştılar. Biz de, kendilerine bu destekleri için teşekkür ederiz. Her ne kadar bir sayı belirtmeseler de, güzel bir yardım yaptıklarına eminiz. MSI Türkiye ekibinin deprem ile mücadele konusunda destek vermesi bir yana, bir hatırlatmamız var.

Geçmiş olsun

Kahramanmaraş başta olmak üzere tüm Türkiye'yi yasa boğan bu acı olayda hasar alan bölgeler için, sitemizde ve kardeş sitelerimizde AFAD ile ilgili bağış yapabileceğiniz reklamlar olacaktır. Eğer nasıl yardım edeceğiniz konusunda bir fikriniz yoksa, bu reklamlara göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, En iyi 5 ücretsiz mobil VPN uygulaması rehber yazımızı tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda, şu dönemde lazım olacak uygulamalardan bahsettik. Bu sayede, kolayca erişim sağlamanız mümkün olacaktır. Sonra, En iyi 5 ücretsiz PC VPN uygulaması rehber yazımızı da tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda da, bugünlerde yardımcı olacak uygulamalardan bahsettik. PC üzerinden VPN kullanmak isteyenler için önemli tavsiyeler var. Ardından da, Türkiye içerisinde VPN kullanmak yasak mı sorusuna yanıt getirdik. Şu günlerde, birçok kişinin aklındaki kesinlikle önemli bir soru. Biz de, bu sorunun cevabını araştırdık ve sizler için anlattık. Umarız ki, her birinin faydası olur. MSI Türkiye ekibinin deprem ile mücadele konusunda destek vermesi yazımız bitmeden önce 3 tavsiyemiz daha var.

Şu anda, hep film yazıları yazmış gibi duruyoruz. Fakat, sitemizde birçok başlıkta yazı mevcut. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.