Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 29.04.2022

MSI ekibi, 2022 Red Dot Tasarım Ödülleri etkinlikleri esnasında, iF DESIGN 2022 ödülünü 3 farklı ürününde, 3 farklı kategoride almayı başardı. Oyun donanımı/VR/AR kategorilerinde 3 farklı ödülle ödüllendirilmiş olan MSI ekibi, bunu büyük bir gururla duyurdu. Bu yıl ödül almayı başaran ürünler Stealth GS77 oyuncu laptopu, MEG Z690 GODLIKE model anakart ve MPG Z690 FORCE WIFI model anakart oldu.

MSI iF DESIGN 2022 ödüllerini 3 farklı ürünüyle aldı

iF DESIGN ödülleri, sıra dışı tasarım kalitesi ile öne çıkmayı başaran ürünlere veriliyor. Bu ödül, görsel olarak güzel bir hitap sergilediğinin garantisi veya belgesi olarak da gösterilebilir. MSI ekibinin Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı konumunda olan Sam Chern, “iF DESIGN jürisi tarafından tercih edilmekten gurur duyuyoruz. Bu ödüller, ürünlerimizi tasarım kalitesi, işlevsellik ve yenilikçilikle üretmeye kendimizi adamış olmamızın bir kanıtı. İçerik tasarımcıları ve oyunculara en yeni tasarımları sunmaya devam ediyoruz.” dedi.

MSI Stealth GS77 Laptop

iF DESIGN ödüllerinden birini elde etmeyi başarmış olan MSI Stealth GS77 model laptop, çinko alaşımlı menteşeleri ve siyah kumlama metal kasası ile göze çarpıyor. 20.1~20.8 inceliğine sahip olan bu laptop modeli, 4K UHD 120Hz’e kadar destekleyen bir ekrana sahip. Bunun yanı sıra, oyuncular açısından büyük önem taşıyan ekran kartı olarak da NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti modeli kullanılıyor.

İşlemci olarak, MSI Stealth GS77 modelinin içerisinde, Intel’in 12. nesil Core i7 işlemcisi olan 12700H modeli yer alıyor. 32GB RAM’inin yanında, bir de 2TB SSD bulunuyor. Bütün bunlara ek olarak, 99.9Whr bataryası, Wi-Fi 6E kablosuz bağlantısı, Windows Hello desteği ve 6 adet de Dynaudio hoparlörü bulunuyor. Daha fazla detay isterseniz veya satın almak isterseniz, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz sayfayı kullanabilirsiniz.

MSI MEG Z690 GODLIKE Anakart

MSI ekibinin en iyi ve en yeni amiral gemisi olarak gösterilen MSI MEG Z690 GODLIKE model anakartı da, bu ödüllere layık olan cihazları arasında yer aldı. Çıkarılabilir 3.5” IPS dokunmatik ekranlı M-Vision Dashboard ile sistem durumu, saat frekansları ve daha birçok değeri anlık olarak izleme imkanı sunan bu anakart, gerçekten muhteşem başka özellikleri de içerisinde barındırıyor.

Oyunculara yönelik olarak üretilmiş olan bu anakart, 20+2 güç girişi, 105A Smart Power Stage tasarımı, çift 8-pin güç konnektörü ve Core Boost teknolojisini de sunuyor. Ayrıca, 8 katmanlı sunucu sınıfı 2oz kalınlaştırılmış bakır PCB’ye de sahip. MSI LAN Manager ile desteklenen tümleşik 10G Super LAN ve WI-FI 6E çözümüne ek olarak çift Dual Thunderbolt 4, USB 4.0, çift Lightning PCIe 5.0 Slotu, en yeni DDR5 bellek, çift ön panel USB 3.2 Gen 2×2 20G Type-C, Audio Boost 5 HD ve MSI Center yazılımı ile kullanıcıya büyük bir hakimiyet sunuyor. Tabii, daha fazla incelemek isterseniz de, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz sayfayı kullanabilirsiniz.

MSI MPG Z690 FORCE WIFI Anakart

MSI ekibinin bir başka iF DESIGN ödülü almayı başarmış ürünü olan MPG Z690 FORCE WIFI model anakartı de, en yeni teknik özellikler ve işlevlerle oyunculara sunuluyor. Öne çıkan özellikleri arasında yeni PCIe 5.0 ve DDR5 desteği mevcut. SMT lehim ve MSI Memory Boost teknolojilerinin yanı sıra, 5G LAN ve Wi-Fi 6E özellikleri de mevcut. 18+1+1 güç girişi bulunan bu anakartı incelemek isterseniz de, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz internet sayfasını kullanabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.