Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 19.06.2020

TaleWorlds Entertainment, Mount and Blade 2 Bannerlord isimli günümüzün çok sevilen oyunlarından olmayı başarmış yapımlarını Epic Games mağazası üzerinde de çıkardığını duyurdu. Dahası da, an itibari ile oyunu 60 TL gibi bir fiyata satın almak da mümkün.

Mount and Blade 2 Bannerlord Epic Games mağazasından 60 TL’ye alınabilir

30 Mart 2020 tarihinde Mount and Blade 2 Bannerlord Steam üzerinde çıktığında, %87 gibi muhteşem bir oranla beğeni elde etmişti. Bu da, 2020 yılında çıkan en başarılı oyunlardan biri haline getiriyor oyunu. An itibari ile ise Epic Games mağazasında %20 indirimle satılmakta. Dahası da, eğer Epic Games’in verdiği kuponu kullanmak isterseniz, 60 TL’ye satın alabilirsiniz.

Ayrıca, Mount and Blade 2 Bannerlord’u taleworlds.com ve Steam’e ek olarak Humble Bundle ile Greenman Gaming gibi partner sitelerde de indirimli fiyatlarla bulmanız mümkün. Mount and Blade 2 Bannerlord oynamak isteyenler Epic Games’in mağazası üzerindeki bu fırsattan yararlanabilir.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.