Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 09.10.2020

Warner Bros Games ekibi, Mortal Kombat 11 Ultimate sürümünün duyurusunu yaptı. Bugüne kadar dünya çapında 8 milyondan fazla satmayı başarmış olan ve markanın tarihindeki en hızlı satan oyunu olan Mortal Kombat 11, yeni bir sürümle karşımıza çıkacak. Mortal Kombat 11 Ultimate’in içerisinde birçok içerik paket halinde yer alıyor.

Mortal Kombat 11 Ultimate bir sürü içeriği içerisinde barındırıyor olacak

Mortal Kombat 11 Ultimate’ın 17 Kasım 2020 tarihinde PlayStation 5, PlayStation 4, PlayStation 4 Pro, Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One konsolları, Nintendo Switch, PC ve Stadia’da dünya çapında piyasaya sürülmesi planlanıyor. Dahası da, Mortal Kombat 11 ve Mortal Kombat 11 Ultimate sahipleri ve PS4 veya Xbox One konsollarındaki yeni alıcılar, oyunlarının PS5 veya Xbox Series X ile Xbox Series S sürümlerine ücretsiz yükseltmelere erişerek Mortal Kombat 11 Ultimate lansmanı ile birlikte sunulan 4K dinamik çözünürlük, gelişmiş görseller, geliştirilmiş yükleme süreleri ve daha fazlasını elde edecek.

Mortal Kombat 11 Ultimate paketinde yer alan içerikler:

  • Definitive Mortal Kombat 11 Experience – Oyuncuları, destansı Mortal Kombat destanını devam ettiren ve 37 oynanabilir karakterin tam kadrosuyla birlikte, zamanın sınırlarını zorlayan bir maceraya götüren, eleştirmenlerce beğenilen iki hikaye.
  • Kombat Pack 2 –Kitana’nın hibrit Eden ve Tarkatan klonu olan yeni eklenen dövüşçüler Mileena; Asil Edeniyen yarı tanrı Rain; ve aktör Sylvester Stallone’un sesine ve benzerliğine sahip ikonik Özel Kuvvetler askeri Rambo.
  • Mortal Kombat 11: Aftermath Expansion – Franchise-first story genişletmesi, üç oynanabilir karakter (Fujin, Sheeva, RoboCop) ve 10 ek karakter görünümü.
  • Kombat Pack 1 – Altı oynanabilir karakter (Shang Tsung, Nightwolf, Sindel, The Joker, Terminator T-800, Spawn) ve 25 ek karakter görünümü.
  • Mortal Kombat 11 – Story, Custom Character Variation System, Stage Fatalities, Friendships, Online, Towers of Time, Tutorial, Krypt, Kombat League ve sahneye geri dönen ve yeni katılan dövüşçülerden oluşan kadrosu dahil olmak üzere tüm oyuncular için birden fazla özellik ve mod ile paketlendi -Hepsi yıkıcı derecede acımasız sinematik görseller sergileyen benzersiz Ölümler ile donatılmış ilk savaşçılar.
  • PS5 Upgrade Available –4K dinamik çözünürlük, gelişmiş görseller, iyileştirilmiş yükleme süreleri ve belirli modlar için nesiller arası konsol uyumluluğu sunar. Mortal Kombat 11 ve Mortal Kombat 11 Ultimate sahipleri ve PS4 ve PS4 Pro’daki yeni alıcılar, Mortal Kombat 11 Ultimate’in lansmanı ile birlikte sunulan oyunlarının PS5 sürümüne ücretsiz yükseltmeye de erişebilirler.
  • Xbox Series X, Xbox Series S Smart Delivery Enabled – 4K dinamik çözünürlük, gelişmiş görseller, iyileştirilmiş yükleme süreleri ve belirli modlar için nesiller arası konsol uyumluluğu sağlar. Ek olarak, Mortal Kombat 11 sahipleri ve Xbox One konsollarındaki yeni alıcılar, Mortal Kombat 11 Ultimate’in lansmanı ile birlikte mevcut olan Xbox Series X, Xbox Series S’de ücretsiz güncellemelere erişebilecekler.
  • Krossplay Support – PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox Series S ve Xbox One oyuncularının belirli modlarda zıt platformlarda diğer oyunculara karşı savaşmasına izin verir.
Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.