Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 13.02.2023

Şu zor günlerde, en azından halimizi hatırımızı merak eden marka ve isimlere müteşekkiriz. Elbette, Türkiye şubeleri veya ayakları olduğu halde, ses çıkarmayanlar da var. Ancak Monster Notebook bizlere el uzattı ve destek oldu. Monster Notebook deprem ile mücadele konusunda destek olduğunu duyurdu. Tabii, bir yardım sayısı vermediler. Fakat, bu çok normal bir durum. Sonuçta, herkes yaptığı iyiliğin miktarını söylemek zorunda değil. Bunun yerine, direkt olarak yardım ettiklerini dile getirdiler.

Monster Notebook deprem ile mücadeleye ekipmanlarla destek oldu

Twitter gönderisinde Monster Notebook, "Monster Notebook olarak, tüm Türkiye'yi derinden sarsan deprem sonrasında gerçekleştiren afet çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Depremin ilk saatlerinden itibaren, Valiliklerimiz başta olmak üzere tüm yetkili kamu kurumları ve STK'lar ile yakın temas halinde olduk. Yetkili kurumlar ile yaptığımız görüşmeler sonrasında, tarafımıza acil olarak iletilen ihtiyaçlardan güvenlik, ısınma ekipmanları ve enerji üretimini sağlayacak teçhizatları temin ederek AKUT ekiplerine teslimatını gerçekleştirdik. Yaralarımızı hep birlikte saracağız. İnanıyoruz ki birlikte hareket ederek, bu zor günlerin üstesinden geleceğiz. Ülkemize geçmiş olsun." dedi.

Ayrıca, deprem günü de Twitter'dan, "Kahramanmaraş ve çevre illerinde gerçekleşen depremde yaralananlara acil şifa, vefat edenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına sabır diliyoruz. Depremi yaşayan herkese geçmiş olsun." açıklaması yapmışlardı. Monster Notebook ekibine, deprem ila mücadeleye destek oldukları için çok teşekkür ederiz. Şimdi, sizlere bir hatırlatmamız var.

Geçmiş olsun

Kahramanmaraş başta olmak üzere tüm Türkiye'yi yasa boğan bu acı olayda hasar alan bölgeler için, sitemizde ve kardeş sitelerimizde AFAD ile ilgili bağış yapabileceğiniz reklamlar olacaktır. Eğer nasıl yardım edeceğiniz konusunda bir fikriniz yoksa, bu reklamlara göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, En iyi 5 ücretsiz mobil VPN uygulaması rehber yazımızı tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda, şu dönemde lazım olacak uygulamalardan bahsettik. Bu sayede, kolayca erişim sağlamanız mümkün olacaktır. Sonra, En iyi 5 ücretsiz PC VPN uygulaması rehber yazımızı da tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda da, bugünlerde yardımcı olacak uygulamalardan bahsettik. PC üzerinden VPN kullanmak isteyenler için önemli tavsiyeler var. Ardından da, Türkiye içerisinde VPN kullanmak yasak mı sorusuna yanıt getirdik. Şu günlerde, birçok kişinin aklındaki kesinlikle önemli bir soru. Biz de, bu sorunun cevabını araştırdık ve sizler için anlattık. Umarız ki, her birinin faydası olur. Monster Notebook ve deprem ile mücadeleye destek yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şu anda, hep film yazıları yazmış gibi duruyoruz. Fakat, sitemizde birçok başlıkta yazı mevcut. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.