Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 05.09.2018

Bildiğiniz üzere, Monster Hunter World PC sürümü çıkışını gerçekleştirdiğinde, bizim de oyunu alıp güzelce bir inceleme fırsatımız olmuştu. İncelememiz esnasında genellikle hatalardan bahsetmiştik. Monster Hunter World geliştirici ekibi de, bu sorunların farkında olacak ki, yavaş yavaş da olsa iyileşme yolunda ilerliyor. Monster Hunter World PC sürümü için paylaşılan bir gönderi ile birlikte, hem oyun ile ilgili bazı sorunların çözüldüğü, hem de Deviljho isimli canavarın eklenmesi herkese duyuruldu.

Monster Hunter World PC sürümü, Deviljho ve daha fazlasına merhaba diyor

Monster Hunter World PC sürümüne Deviljho'nun eklenmesi ile birlikte, Deviljho avlayınca elde edeceğiniz materyallerden oluşturabileceğiniz zırhlar ve silahlar da oyuna ekleniyor. Paylaşılan Monster Hunter World PC duyurusunda, Deviljho'nun 6 ve 7 yıldızlı görevlere, yüksek seviyeli seferlere baskın düzenleyebileceği de belirtiliyor. Fakat bunun için öncelikle, "??? Rathian" isimli görevi tamamlamanız gerekiyor. Bu görevi tamamladıktan sonra da, özel görev olarak Deviljho'yu da açmış bulunuyorsunuz.

Elbette yeni güncelleme ile birlikte sadece yeni düşmanımız eklenmiyor. Aynı zamanda Dragonproof Mantle isimli yeni eşya da oyunun bir parçası oluyor. Bunun yanı sıra, The Handler için Astera 3 Star Chef Coat kostümü de oyuna indirilebilir içerik olarak ekleniyor. Başta internet ile ilgili birtakım problemler olmak üzere, oyun içerisinde karşılaşılan bir sürü hataya da el atılmış. Bahsini etmekte olduğumuz Monster Hunter World PC güncellemesi henüz çıkmadı ne yazık ki. Fakat belirtilen bilgilere göre, Türkiye saatleri ile 6 Eylül 2018 tarihinde, saat 03:00'da oyunculara sunulacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.