Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 22.07.2018

Günümüzde her türlü platform üzerinde karşımıza çıkan Minecraft, bildiğiniz üzere geçtiğimiz ay, yani 21 Haziran 2018 tarihinde Nintendo Switch platformu için de çıkışını gerçekleştirmişti. Çıkışı ile birlikte de Kirby Star Allies, Mario Kart 8 Deluxe, Splatoon 2 ve Mario Tennis Aces gibi yapımları geçti. Geçmesi ile birlikte, bütün direkt zirveye yerleşti. Ayrıca, sadece bu başarı ile de kalmadı, bir de konsol üzerindeki sadece indirilebilir olan sürümü ile de bir başarı elde etti.

Minecraft, Japonya içerisinde en çok indirilen Nintendo Switch oyunu oldu

Minecraft Nintendo Switch Edition, konsolda en çok satan sadece indirilebilir oyun oldu

Minecraft Nintendo Switch Edition, konsol için çıkışını gerçekleştirmiş olan sadece indirilebilir durumda olan oyundu. Oyunun kutulu sürümü çıkarken, eShop üzerinde de indirime giren versiyonuydu. Oyunun sadece indirilebilir versiyonu da, 2018 yılının ilk yarısında, Japonya içerisinde en çok indirilen yapım oldu. Hemen peşinden ise Human Fall Flat, Stardew Valley, Overcooked – Special Edition ve Arcade Archives vs. Super Mario Bros. takip etti.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.