Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 18.02.2019

Bildiğiniz üzere, günümüzde birçok oyun, ilk gösterildiği hali ile çıkmıyor karşımızda. Buna, çok sevdiğimiz CD Projekt RED ekibinin The Witcher 3: Wild Hunt oyunu da dahil. Ubisoft ekibinin oyunlarında da sık sık karşılaşmaktaydık bu durumla fakat son zamanlarda çıkan oyunlarında görsellikte pek düşürülme yok gibi görünüyor. Bu haberimizde ise, Metro Exodus’un bizlere gösterildiği hali ile sunulduğu hali karşılaştırıldı. Hemen aşağıdaki ilk video, Metro Exodus E3 2017 hali ile bizlere sunulan halinin karşılaştırmasını yapmakta. Dilerseniz, sizleri öncelikle bu video ile baş başa bırakalım.

Metro Exodus grafikleri düşürüldü mü?

Hmen yukarıda sizlerle paylaşmış olduğumuz videoyu izlediyseniz, görselliğin ilk hali ile şuanki hali arasındaki farkları anlamışsınızdır bile. Videoda, her ne kadar oyunun Xbox One X sürümü bulunuyor olsa da, aslında Xbox One X sürümü, PC sürümünden kötü görünmekte. Bu yüzden, büyük farklılıklar mevcut. Fakat, zaten E3 2017 etkinlikleri esnasında da Xbox sürümü bulunuyordu. Bu sebeple, gayet normal bir karşılaştırma videosu olmuş. Hemen aşağıda ise, bir başka karşılaştırma videosu bulunmakta ama bu video Rusça. Karar sizin.

 

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.