avatar
Yazar: Kaan GEZER, Editör Yazım tarihi: 04.04.2018

Sony, Marvel ve Insomniac Games sonunda beklenen bilgiyi verdi. Evet, Marvel’s Spider-Man için çıkış tarihi verildi. Ekipten gelen açıklamalara göre bu video oyunu PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro için 7 Eylül 2018 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Tabii çıkış tarihi, oyun hakkında yayımlanan tek bilgi olmadı. Sony, Marvel ve Insomniac Games adeta oyuncuları Örümcek Adam’a boğdu yeni bilgiler ile. Oyun için yepyeni videolar, yepyeni görseller, ön sipariş bilgileri, koleksiyoncu sürümü ve çok daha fazlası hakkında yepyeni bilgiler yayımlandı.

Marvel’s Spider-Man için ek paketler de gelecek. 

Öncelikle şunu söyleyelim, Marvel’s Spider-Man için yayımlanan tüm videolara ve görsellere, haberimiz boyunca göz atabileceksiniz. Şimdi gönül rahatlığı ile diğer bilgilere geçelim. Sony, Marvel ve Insomniac Games ekiplerinden gelen bir başka bilgi, oyunun Digital Deluxe sürümü hakkında oldu. Ekipten gelen bilgilere göre Marvel’s Spider-Man: Digital Deluxe Edition satın alan oyuncular, oyun için sonradan çıkacak olan tüm ek paketlere ücretsiz olarak erişebilecek. Evet, oyun ek paketler ile desteklenecek ve bu ek paketler ile oyuna yeni bölgeler, yeni düşmanlar, yeni Örümcek Adam kıyafetleri ve çok daha fazlası eklenecek. Oyuna gelecek olan ek paketlerden bir tanesinin adı da The City That Never Sleeps olarak açıklandı. Tabii Marvel’s Spider-Man: Digital Deluxe Edition içeriği bu kadar ile kalmayacak. Gelecekte daha fazla detay açıklanacak.

Eğer oyunun Digital Deluxe Edition hali sizin için yeterli değilse, Collector’s Edition da var efendim. Oyunun bu sürümünde tüm Digital Deluxe Edition içerikleri bulunacak. Bunun üstüne oyunun diski Steelbook içerisinde gelecek. Ayrıca Titan Books tarafından hazırlanmış bir çizgi roman ve çok daha fazlası bulunuyor bu pakette. Eğer Collector’s Edition içeriğini merak ediyorsanız, hemen aşağıdaki görselden görebilirsiniz.

Diyelim ki oyunun koleksiyoncu sürümünü de satın almayacaksınız, dijital delüks sürümünü de. Fakat yine de oyuna ön sipariş vererek çok güzel bir paketin sahibi olabiliyorsunuz. Ekiplerden gelen açıklamalara göre, oyuna ön sipariş veren oyuncular ekstra bir Örümcek Adam kıyafetine, Spider-Drone ögesine, PlayStation Network avatarına, PlayStation 4 temasına ve oyun içi yetenek puanlarına sahip olabilecek.

Amazon verilerine göre Marvel’s Spider-Man: Collector’s Edition stokları şimdiden bitti. Oyunun çıkış tarihi duyurulduğu zaman, yani birkaç saat önce, bu sürüm 150 Dolar fiyat etiketi ile satışa sunulmuştu. Fakat oyunun koleksiyoncu sürümünün stokları Amazon üzerinde sadece birkaç saatte tükendi.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.