Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 25.02.2023

PS5 oyununun test kopyalarını oynadığını iddia eden anonim bir internet kullanıcısı, yeni bir Marvel's Spider-Man 2 söylentisi ortaya çıkardı. Bu seferki Marvel's Spider-Man 2 söylentisi bir kötü karakter ile ilgili. Muhtemel sızdırıcının gönderdiği en önemli bilgi, henüz tanımlanmamış veya doğrulanmamış bir kötü adamdan söz ediyor. Sızıntıyı yapan kişi, ilk kez Peter Parker, the Spectacular Spider-Man #107'de (Ekim 1985) ortaya çıkan bir düşman olan Sin-Eater olduğuna inandıkları kişinin aslında düşündükleri kişi olduğundan emin olmadıklarını söylüyor. Karakterin en bilinen versiyonu NYPD için çalışan bir seri katil olarak sunulduğu hali. Ancak, karakterin nispeten genel bir kötü adam görünümüne sahip olması, onu kesin olarak tanımlamayı zorlaştırıyor.

Marvel's Spider-Man 2 içerisindeki kötü karakter söylentisi

Sızıntı, "Spider-Man PS5 oyun testinden döndüm. Harika görünüyor ve insanların görmesi için sabırsızlanıyorum. Anladığım kadarıyla "Beta" aşamasını henüz yeni geçtiği için bazı aksaklıklar var. Her neyse, hikayede orijinal Venom hikayesinden başka bir yerde hiç görmediğim bir kalıntı var. Oyunun başlarında Pete ve Miles, Sin Eater'a çok benzeyen yeşil kar maskeli bir adam için şehri karıştırıyorlar. Eğer bilmiyorsanız, çizgi romanlarda Sin Eater NYPD'de çalışan bir seri katildi ve Eddie Brock Daily Bugle'daki işini kaybetti. Çünkü Sin Eater olduğunu iddia eden rastgele bir adamla röportaj yaptı, polisi ve halkı yanlış yönlendirdi. Örümcek Adam gerçek Günah Yiyici'nin üzerine atladı ve onun bir polis memuru olduğunu ortaya çıkardı. Bu, Eddie'nin Örümcek Adam'dan nefret etmesine neden olan birçok şeyden biriydi." diye başlıyor.

Marvel's Spider-Man 2 içerisindeki kötü karakter ile ilgili, "Elbette bunun oyunda gerçekleşeceğini iddia etmiyorum. Çünkü yeterince bilgim yok ve Peter oyunlarda Bugle sonrası olduğu için bu şekilde uyarlayacaklarından şüpheliyim. Oyunda Sin-Eater'a benzeyen biri olduğunu doğrulayabilirim. Birkaç gün önce bizden alfa aşamasındaki birkaç seviye senaryosunu test etmemizi istediler (Diğerlerinden çok daha geride AFAIK) ve söyleyebileceğim kadarıyla oyunun geri kalanıyla ortak olan tek tema daha koyu bir tondu. Bunun dışında geometri tamamen yeşil ve blokluydu. Spidey ve bir grup diğer düşman birimine el bombası ve SMG kullanan bir düşman üzerinde hata testi yapıyordum, amaç onları öldürmesini engellemekti. Ne zaman onlara bir bitirici yapmaya çalışsam oyun çöküyordu, bu yüzden bunu yapmayı bırakmamı istediler." diye devam ediyor.

Son olarak da, "Aynı önermeye sahip başka bir seviye. Ancak deri tulum giymiş bir kadın ve bir kadın haydut cesedi ile açılıyor, görünüşe göre kanamadan önce biraz düşüyor ve hareket ediyor. Alfa aşaması temelde, kare poligon geometrisi ve bok. Her yeniden başlattıklarında düşmanı ağla örmeye devam etmemi istediler, bu yüzden sanırım ne zaman gerçekleştiğinin kodunu görmek istediler? Birden fazla senaryoda mı? Bunun sadece DLC falan olduğunu düşünmek istiyorum." şeklinde bitiyor.

Marvel's Spider-Man 2 içerisindeki kötü karakter Sin Eater mı?

Bunun tamamen saçmalık olup olmadığı karışık bir mesele. 4chan yanlış söylentiler ve sızıntılar yaymasıyla da bildiğimiz bir yer. Bu yüzden, söylentinin kaynağı doğal olarak bazı kırmızı bayrakları yükseltiyor. Yine de zaman içinde siteye çok sayıda doğru ve meşru sızıntı ulaştı ve bunların çoğu derhal düzmece olarak reddedildi. Bunun bir başka örnek olup olmadığını kimse bilemez. Ancak söylentinin kendisi inandırıcı duruyor.

Neyse ki Marvel's Spider-Man 2 bu yıl içinde PS5'te çıkacak. Eğer bu doğruysa, oyunla ilgili haberler yakında gelecektir. PlayStation son zamanlarda daha kısa pazarlama kampanyaları yürütmüş ve kartlarını mümkün olduğunca göğsüne yakın tutmaya çalışmış olsa da, ilk oyunun çok kapsamlı ve kapsamlı bir pazarlama çabası vardı, bu da tarihin geçerli olmayabileceğini gösteriyor. Marvel's Spider-Man 2 ve kötü karakter söylentisi bir yana, şimdi başka tavsiyelerimiz var.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, En iyi 5 ücretsiz mobil VPN uygulaması rehber yazımızı tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda, şu dönemde lazım olacak uygulamalardan bahsettik. Bu sayede, kolayca erişim sağlamanız mümkün olacaktır. Sonra, En iyi 5 ücretsiz PC VPN uygulaması rehber yazımızı da tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda da, bugünlerde yardımcı olacak uygulamalardan bahsettik. PC üzerinden VPN kullanmak isteyenler için önemli tavsiyeler var. Ardından da, Türkiye içerisinde VPN kullanmak yasak mı sorusuna yanıt getirdik. Şu günlerde, birçok kişinin aklındaki kesinlikle önemli bir soru. Biz de, bu sorunun cevabını araştırdık ve sizler için anlattık. Umarız ki, her birinin faydası olur. Marvel's Spider-Man 2 ve kötü karakter söylentisi yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şu anda, hep VPN yazıları yazmış gibi duruyoruz. Fakat, sitemizde birçok başlıkta yazı mevcut. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.