Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 22.08.2020

Square Enix ekibi, Marvel's Avengers isimli yapımlarının Açık Beta aşamasının kapılarını bütün oyunculara açtı. 4 Eylül 2020 tarihinde gerçekleşecek dünya çapındaki lansman öncesinde, yeni yetişmekte olan Süper Kahramanlara kapsamlı bir hands-on deneyimi sunuyor.

Marvel's Avengers Açık Beta aşaması 21-23 Ağustos 2020 tarihleri ​​arasında mevcut

Marvel's Avengers'ın Açık Beta aşaması, 21 Ağustos 2020 tarihi ile 23 Ağustos 2020 bütün oyunculara kapılarını açıyor. Eğer siz de oynamak, denemek istiyorsanız, PS4, Xbox One veya PC platformlarından birine sahip olmanız yeterli.

Marvel's Avengers Açık Beta'sı, oyunun tek oyunculu kahraman görevlerinden dördünü, üç HARM Room zorlu mücadelesini, dört War Zone ve beş Drop Zone içeriyor. Tüm bu içerik, saatlerce süren Süper Kahraman aksiyonu ekliyor! War Zones ve Drop Zones, oyuncunun kadrosundaki kahramanlardan herhangi biriyle tek başına veya en fazla dört oyunculu gruplar halinde işbirliği içinde oynanabilir.

Square Enix Members ile Epic Games hesaplarını birbirine bağlayan oyuncular birtakım içerikler de kazanıyor. Betanın üç HARM Room zorlu mücadelesini tamamlayan PlayStation 4 ve Xbox One oyuncuları, bu fırsattan faydalanabiliyor. Bunları yapan oyuncular, Fortnite'ta bonus Hulkbuster stili ve Hulk Smashers Kazması kazanacak.

Crystal Dynamics ekibinin stüdyo başkanı Scot Amos, "Önceki beta hafta sonlarımız, milyonlarca oyuncunun en sevdikleri Süper Kahramanlar olarak takım kurup düşmanları ezmek için on milyonlarca saat harcadıklarını görmüştü," diyor Geliştirici Crystal Dynamics'in stüdyo başkanı Scot Amos. PlayStation 4, Xbox One ve PC'de oynamak isteyen herkese betayı açmayı gerçekten dört gözle bekliyoruz, böylece onlar da Dünyanın En Güçlü Kahramanları rolünü üstlenebilsinler." dedi.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.