Yeni Marvel’s Avengers fragmanı paylaşıldı

Yeni Marvel’s Avengers fragmanı paylaşıldı

Hem de birden fazla yeni Marvel’s Avengers fragmanı bizlerle.

Square Enix ekibi tarafından yolda olan Marvel’s Avengers için 2 yeni fragman yayımlandı. Marvel’s Avengers isimli yapımın ilk fragmanı, bizlere motor içi hikaye görüntüleri gösteriyor. Diğeri ise, oynanış görüntülerini barındıran bir fragman.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Marvel’s Avengers fragmanı dolu dolu içerik gösteriyor

Hemen yukarıda bulunan video, bizlere Marvel’s Avengers motor içi görsellerle hikayesini sunan video. Hikayeye göre Kamala Khan oluyor ve onun yeteneklerini kullanarak AIM adındaki Dünya’ya büyük bir tehdit olacak organizasyonu durdurmaya çalışıyoruz.

Oyuncular, Kamala Khan ile ilk olarak Captain America, Iron Man, Hulk, Black Widow ve Thor’un, San Francisco’da yüksek teknolojili bir Avengers binasını gösterdiği anlarda karşılaşıyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Diğer Marvel’s Avengers fragmanında ise bizlere bol bol oynanış gösteriliyor. Marvel’s Avengers için bir tane de eşli oyun oynanışı bulunuyor. Onu da, haberimizin en sonunda bulabilirsiniz.

Marvel’s Avengers, 4 Eylül 2020 tarihinde Steam üzerinde çıkış yapacak. Yani, geriye çok da bir zaman kalmadı. Şu önümüzdeki birkaç ayın oyunlarla dolu olduğunu görmek gerçekten sevindirici.


Marvel’s Avengers
Marvel's Avengers inceleme    Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.