Maria Kanellis, internete sızdırılan uygunsuz fotoğrafları hakkında konuştu

Maria Kanellis, internete sızdırılan uygunsuz fotoğrafları hakkında konuştu

Hem de bayağı uzun bir şekilde konuştu.

2017 senesinde eşi ile birlikte WWE ailesine tekrar katılan Maria Kanellis, kısa bir süre sonra eşi ile birlikte televizyondan çekildi. Çünkü öncelikle Mike Bennett bekleneni veremedi ve arka planda bazı sorunlara neden oldu, aynı zamanda da Maria Kanellis hamile kaldı. Fakat bu yazımızda, bunlardan bahsetmeyeceğiz çünkü 2017 senesi içerisinde bu ismin uygunsuz fotoğrafları internet alemine sızdırılmıştı. Maria Kanellis ile uzunca bir süre sessiz kalmıştı. İşte o sessizlik, şimdi Facebook üzerinden bozuldu ve kendisi, “Playboy, Leaked Photos, and Being Sexy” başlıklı bir yazıda bu sızdırılan fotoğraflar hakkında konuştu.

Maria Kanellis, internete sızdırılan uygunsuz fotoğrafları hakkında konuştu

Özetlemek gerekirse Maria Kanellis, internete sızdırılan bu fotoğraflarının kendi mahremiyetine bir saldırı olduğunu belirtti ve bu fotoğrafları internete sızdıran kişilerin acilen psikolojik yardım alması gerektiğini belirtti. WWE yıldızı, yaptığı açıklamada, sızdırılan fotoğraflarının hepsinin Mike Bennett ile özeli olduğunu belirtti. Çünkü o fotoğraflar ya direkt olarak Mike Bennett’a gönderilmişti, ya da Mike Bennett tarafından çekilmişti.

Maria Kanellis bu konuda ayrıca, “Eğer çocuklarım bu fotoğrafları görürse ve bana sorarsa, babaları ile sağlıklı bir ilişkim olduğunu söylerim. Biz, birbirimizi seviyoruz. Baban, anneni seksi buluyor ve bu konuda yanlış olan bir şey kesinlikle yok. Asıl problem, bizim mahremiyetimize yapılan saldırı. Çocuklarıma, bu fotoğrafları sızdıran insanlar için üzülmelerini söylerim çünkü o insanların hayatında sevgi yok ve başkalarından çalmaya çalışıyorlar.” dedi.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın