Beth Phoenix, WWE Mixed Match Challenge için yorumcu olacak

Beth Phoenix, WWE Mixed Match Challenge için yorumcu olacak

Acaba kendisini Royal Rumble'da da görür müyüz?

Facebook Live üzerinden Renee Young ve Byron Saxton yeni bir açıklama yaptı ve bu açıklama ile birlikte bir WWE efsanesi olan Beth Phoenix isminin WWE Mixed Match Challenge için yorumcu olacağını öğrendik. Facebook Watch platformuna özel olarak yayımlanacak olan WWE Mixed Match Challenge, maçlar sırasında 3 yorumcu bulunduracak. Bu yorumcular ise yeni açıklanan Beth Phoenix, Michael Cole ve Corey Graves olacak.

Beth Phoenix, WWE Mixed Match Challenge için yorumcu olacak

İlk bölümü 16 Ocak 2018 tarihinde yayımlanacak olan bu özel Facebook Watch şovu, aylarca devam edecek. Bu şovda, RAW programından Alexa Bliss, Alicia Fox, Asuka, Bayley, Braun Strowman, Enzo Amore, Finn Bálor, Goldust, The Miz, Nia Jax ve Sasha Banks bulunacak. SmackDown Live programından ise Becky Lynch, Bobby Roode, Carmella, Charlotte Flair, Jimmy Uso, Lana, Naomi, Natalya, Rusev, Sami Zayn ve Shinsuke Nakamura bulunacak.

Facebook Watch ise Facebook tarafından kurulmakta olan yeni bir platform. Elimizde resmi bir bilgi yok ama Facebook ekibinin, WWE ekibine bu şov için milyon dolarlar ödediği konuşuluyor. Tüm Facebook sayfaları üzerinde toplam 500 milyondan fazla beğeniye sahip olan WWE, mutlaka Facebook Watch platformunda güzel bir performans sergileyecektir. Bakalım önümüzdeki günlerde bu konu hakkında neler göreceğiz?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.