Avatar
Yazar: Furkan Yılmaz, Editör Yazım tarihi: 12.03.2021

Harika bir rol yapma oyunu olan Loop Hero, Steam'e çıktığı ilk haftada 500 bin satış sayısına ulaştı. Loop Hero, ortalama 12 saatlik bir oyun süresine sahip. Oyun, Devolver Digital tarihindeki en hızlı satan oyun olma unvanının da sahibi oldu. Geliştirici ekip, "Four Quarters'daki herkes, sizlere Loop Hero'ya desteğiniz ve heyecanınız için teşekkür ediyor!" dedi. Gelen muhteşem başarının ardından, geliştirici ekip oyunun geleceği ile ilgili birkaç ufak açıklama da yaptı.

Loop Hero bir haftada 500 bin satış miktarıyla Devolver Digital tarihinde rekor kırdı

Gelen başarıdan çok memnun olduklarını söyleyen geliştirici ekip, "Şu anda, keşif gezileri sırasında kayıt almak için bir sistem, yeni hız ayarları ve bosslardan kazanılan bir dizi özellik de dahil olmak üzere, hepinizin sorduğu yaşam kalitesi güncellemelerini içeren yamalar üzerinde çalışıyoruz! Bundan sonra, oyuna yeni kartlar, sınıflar ve dönüşümler gibi çok daha fazla içerik ekleneceğini göreceksiniz. Yakında, sizinle daha fazla güncelleme paylaşmak için sabırsızlanıyoruz!" dedi.

Loop Hero, ana karakterin bir döngü boyunca yürüdüğü ve yol boyunca canavarlarla savaştığı, sonsuz bir rol yapma macera oyunu olarak karşımıza çıktı. Ancak, bundan çok daha fazlası var. Deck-building mekaniği sayesinde, kahramanımız kaynakları toplamak için riskli keşiflere çıkarken, düşmanları, binaları ve araziyi oluşturmak için oyun alanına kartlar yerleştirebilirsiniz. Hatta, kendinize bir üs bile yapabilirsiniz. Bu harika oyunu mutlaka deneyimlemenizi tavsiye ediyoruz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.