Life is Strange oynamadıysanız bile sorunsuz bir şekilde Life is Strange: Before the Storm oynayabileceksiniz

Life is Strange oynamadıysanız bile sorunsuz bir şekilde Life is Strange: Before the Storm oynayabileceksiniz

Çünkü Life is Strange: Before the Storm, orijinal oyun ile alakalı hiçbir keyif kaçırabilecek bilgi vermeyecek.

31 Ağustos 2017 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirecek olan Life is Strange: Before the Storm, birçok Life is Strange sever tarafından merakla bekleniyor, biz de dahiliz buna. Eğer serinin evrenine bakacak olursanız, bu evrene ait 3 oyun olduğunu görebiliyorsunuz. Çıkış tarihi sırasına göre bu oyunlardan ilki, Life is Strange: Birinci Sezon. İkinci oyun, Life is Strange: Before the Storm ve son oyun da Life is Strange: İkinci Sezon. Sizin de bildiğiniz üzere bu evrene ait tek bir oyun şu an piyasada ve o oyun da serinin ilk sezonu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Peki, içerisinde bulunduğumuz ayın sonunda çıkacak olan oyunu oynayabilmek için, ana seriden ilk sezonu oynamamız gerekiyor mu? Belki de henüz ilk sezonu oynamamışsınızdır ve Life is Strange: Before the Storm oynadıktan sonra ilk sezona atlamayı düşünüyorsunuzdur. Çünkü Life is Strange: Before the Storm, ilk sezondan öncesini anlatacak. Mantıklı bir hareket olur eğer böyle bir şey planlıyorsunuz. Fakat bunu yaparken, Life is Strange: Before the Storm içerisinde ilk sezonla alakalı keyif kaçırıcı içerikler bulunabilir mi? İşte bu soruların cevabını, haberimizde bahsettiğimiz oyunun geliştirici ekibi verdi.

Life is Strange: Before the Storm

Life is Strange: Before the Storm geliştiricilerinin GameSpot ekibine verdiği röportaja göre, oyun içerisinde ilk sezona ait hiçbir keyif kaçırıcı bilgi bulunmayacak. Yani, eğer ilk sezonu, bu oyundan sonra oynamak istiyorsanız, her şey mükemmel görünüyor. Fakat halihazırda ilk sezonu oynadıysanız ve bu oyunu da oynayacaksanız, oyun size biraz daha farklı gelebilir. Çünkü bu oyunun içerisinde, ilk sezondan tanıdık karakterler ve mekanlar olacak. Ayrıca geliştirici ekip, ilk sezona bol bol gönderme yapacak. Muhtemelen ilk sezonu henüz oynamamış olan oyuncular, bu göndermeleri anlamayacak, karakterleri ve mekanları da tanımayacaktır. Fakat bunların hiçbiri sorun değil, değil mi?

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha eski ama güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer bu oyunları oynayacak bir TV arıyorsanız, en iyi 4K Ultra HD televizyonlar yazımız sizleri bekliyor. Eğer PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown’s Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız da var.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.