Life is Strange 2 duyuruldu

Life is Strange 2 duyuruldu

Destiny 2 için mi heyecanlanacağız? Life is Strange 2 için mi? Ne yapacağımızı şaşırdık!

2015 senesinin en iyi oyunlarından bir tanesi olan Life is Strange, çok uzun zamandır bir sessizlik içerisindeydi. Geliştirici ekip, çok daha önceden, ikinci sezon için çalıştıklarını belirtmişti laf arasında fakat resmi bir duyuruyu hiçbir zaman alamamıştık. Bugün ise, geliştirici ekibin resmi YouTube kanalı üzerinden yeni bir video yayımlandı ve bu video ile birlikte Life is Strange 2 duyuruldu. Sizlerin de aşağıdan görebileceği bu videoda, geliştirici ekip öncelikle bizlere teşekkür ediyor ve ardından, serinin yeni bir oyunu üzerinde çalıştıklarını belirtiyor. Meğer geliştirici ekip, oyunun kutulu sürümü çıktığından beri Life is Strange 2 üzerinde çalışıyormuş!

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360 ve PC platformları için çıkışını gerçekleştirmiş olan orijinal Life is Strange, dudak senkronizasyonu konusunda büyük sıkıntılar çekiyor ve geliştirici ekip, bu sorunların 2. sezonda çözüleceğini belirtmişti. Dontnod Entertainment isimli bu geliştirici ekip, şu sıralar Vampyr isimli bir rol yapma oyunu üzerinde çalışıyor ve bu oyunun PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkacağı biliniyor. Vampyr isimli oyunun çıkış tarihi ise, 2017 senesinin son çeyreği. Yani Life is Strange 2, en erken 2018 senesinin ortalarında gelecektir diye düşünüyoruz. Dontnod Entertainment çok büyük bir ekip değil çünkü.

Bizler burada heyecandan çıldırırken, sizler de bilgisayarlarınızın başında aynı durumdayken, serinin ilk oyunu için yazdığımız 5 adet incelemeyi okuyabilirsiniz. Bölüm 1 incelemesine buradan, bölüm 2 incelemesine buradan, bölüm 3 incelemesine buradan, bölüm 4 incelemesine buradan ve son olarak da, final bölümünün incelemesine buradan göz atabilirsiniz. Bizlerden bu kadar güzel puanlar almış olan bir oyun, tabii ki satışlarda da başarılıydı. Geliştirici ekipten gelen açıklamalara göre serinin ilk oyunu, 3 milyon civarında bir satış rakamına ulaştı. Böyle küçük bütçeli bir oyun için, inanılmaz büyük bir başarı diyebiliriz.

Life is Strange 2 duyuruldu

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.