LGM Özel: E3 2015’in en iyi tanıtımları!

LGM Özel: E3 2015’in en iyi tanıtımları!

E3'ün en başarılı tanıtımı hangisiydi?

Geçtiğimiz hafta içerisinde dünyanın em büyük oyun ve teknoloji fuarlarından olan E3 2015 gerçekleşti. Tüm oyuncuların büyük bir merakla beklediği E3 2015 oldukça büyük oyunların ve uzun zamandır beklenen oyunların duyurularına veya gösterimlerine ev sahipliği yaptı. Peki, gösterilen bu tanıtımlardan hangileri bizi daha çok heyecanlandırdı? Hangi tanıtım videosu bizleri en çok etkiledi? LeadeGamer ekibinden ben, bu haberimde sizlere bunun sıralamasını yapacağım.

7k32AY

E3 2015 benim büyük bir merakla beklediğim konferanslardan biriydi. Gösterilmesini dilediğim bir çok oyun gösterilmedi fakat buna karşılık aklımın ucundan geçmeyen oyunlar tanıtıldı. Tabii bu da E3 2015’i ağzım açık bir şekilde izlememe neden oldu. İşte o ağzımı açık bırakan tanıtımlar!

10 – American Truck Simulator

Evet, American Truck Simulator. SCS Software’in geliştirdiği bu tür oyunları hiçbir zaman kaçırmamıştım. Az da olsa mutlaka deneme fırsatı aramıştım. Son olarak Euro Truck Simulator 2 ile oldukça fazla zaman geçirdim. Euro Truck Simulator 2’de yaşadığım deneyimin daha iyisini Amerika yollarında yaşayabilmek için can atıyorum!

9 – Destiny: The Taken King

Çıktığı günden beri sıklıkla oynadığım ve Expansion Pass özelliğine sahip olduğum bir oyun Destiny. Peki, neden The Taken King bu kadar geride? Çünkü The Taken King, Expansion Pass özelliğine dahil olmayacak. Açıkçası üzerinden 1 sene geçmiş ve artık yavaş yavaş beni sıkmaya başlayan bir oyun için ek paket alacağımı sanmıyorum. Yine de videosu beni heyecanlandırdı.

8 – South Park: The Fractured but Whole

South Park: The Stick of Truth’u çok severek oynamıştım ve bir devam oyunu gelmeyeceği için oldukça üzülmüştüm. E3 2015’te benim için en sürpriz duyurulardan biri South Park: The Fractured but Whole oldu bu yüzden. Oynamak için can atıyorum!

7 – Sea of Thieves

Xbox One oyuncusu değilim. Bu yüzden Sea of Thieves’in tanıtımı beni hem sevindirdi, hem heyecanlandırdı, hem de oldukça üzdü. Sea of Thieves oldukça sevdiğim bir evrene ve tarza sahip olan bir oyun. Videosu da oldukça etkili. Fakat tek bir sorunumuz var. O da benim PlayStation 4 oyuncusu olmam.

6 – The Division

The Division kafamda çok fazla soru işareti bulunduruyor. İlk duyurulduğu zaman, “Tamam tamam bu oyunu kesin alıyorum.” demiştim fakat gün geçtikçe, nedense hevesim kaçtı. Yine de E3 2015’te böyle bir oynanış videosu ile karşıma çıkınca, yine acaba alsam mı ki diye düşündürdü.

5 – Rise of the Tomb Raider

Yine bir Sea of Thieves benzeri sorun. Rise of the Tomb Raider da Xbox One’a özel olarak çıkacak gibi görünüyor. Fakat ben merakla bekliyordum seni be Lara.

4 – The Last Guardian

The Last Guardian bence E3 2015’in en sürpriz duyurularından bir tanesiydi. Açıkçası ben bu oyunun meraklısı değilim fakat gösterilen o video ile birlikte Sony beni kazandı diyebiliriz. The Last Guardian’ı çıktığı gibi alacağım.

3 – Uncharted 4: A Thief’s End

Naughty Dog yapar da oyunun kalitesi sorulur mu? Zaten efsanevi Uncharted serisinden bahsediyoruz. Aksiyon dolu bir videoydu, yine de 1. sırayı alamadı.

2 – Need for Speed

Köklerine geri dönebilecek mi bu sefer Need for Speed? Açıkçası yayımlanan bu videosu ile birlikte ben inandım. Need for Speed adam olacak gibi duruyor.

1 – Star Wars: Battlefront

Star Wars evreninden oldukça uzağım. Hatta hiç bilmiyorum desem daha doğru olur. Çok küçükken bazı Star Wars oyunlarını oynadığımı hatırlıyorum ve hiç sevmediğimi hatırlıyorum. Fakat, bu nedir arkadaş? E3 2015’te yayımlanan bu video ile birlikte Star Wars: Battlefront direkt olarak alınacak oyunlar listemin 1. sırasına oturdu. Star Wars hayranı olan oyuncular zaten Star Wars: Battlefront’u 1. sırada tutuyorlardır fakat Star Wars evreni ile alakası olmayan bir oyuncu olarak, eğer ben bu oyunu sevdiysem, bana o oyunu sevdirdilerse, helal olsun sana EA Games!

Bonus – Minecraft ve Holo Lens

Listemde bu videoya çok yer aradım fakat bir türlü yerleştiremedim bir yere. En iyi bonus olarak tanıtmak. Minecraft’ı ilk ve 2. senesinde oynamıştım. Ara sıra yine oynarım. Fakat bu tanıtımı sevmemin nedeni Minecraft değil, gösterilen teknoloji. Microsoft oldukça güzel bir iş çıkartmış.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın