Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 11.02.2023

Günümüzde yaşadığımız şu felaketlerde, güzel destekler görmekteyiz. Birçok önemli şirket ve isim, depremzedelere ve depremle ilgilenen ekiplere yardım etti. Lenovo da, bunlardan biri. Lenovo Türkiye ekibi, Twitter sayfaları aracılığıyla 1 milyon TL destek verdiğini açıkladı. Şu günlerde, gerçekten güzel destekler görmek sevindirici. Çünkü, maddi ve manevi her türlü yardıma ihtiyacımız var.

Lenovo Türkiye 1 milyon TL destek verdi

Gönderide Lenovo Türkiye, "Lenovo Türkiye olarak ülkemizin yaşadığı deprem felaketi nedeniyle tarifsiz bir üzüntü içerisindeyiz. Lenovo, yaşanan felaketle mücadeleye destek amacıyla uluslararası bir yardım kampanyası başlatmıştır. Bu doğrultuda, yetkili yardım otoritelerine 1 milyon TL bağışlanacaktır. İkinci ve daha uzun vadede devam edecek bir aksiyon olarak Lenovo çalışanları, global Lenovo yardım platformu üzerinden bağış yapmaya başlamıştır ve bu bağışlar Lenovo tarafından eşit miktarda arttırılarak devam edecektir. Deprem bölgesinde ihtiyaç duyulan bazı acil yardım malzemeleri de yerlerine ulaştırılmak üzere gönderilmiştir. Lenovo olarak kalbimiz her saniye tüm Türkiye ile deprem bölgesinde atmaktadır." dedi.

Yani, Lenovo Türkiye, her ne kadar şu anda 1 milyon TL bağış yapmış olsa da, zamanla da da artacak bir miktar söz konusu. Bizlere yardımcı olan şirketlerin bu şekilde bir politika yürütmeleri gerçekten hoş. Çünkü, diyelim ki şirket içerisinde toplanan bağışlar 500.000 TL oldu. Şirketler de, üzerine bir 500.000 TL daha ekliyor. Bu da, bireysel bağışların dahi iki katına çıkması demek oluyor. Sonuçta, bu günlerde bizim için her kuruş çok önemli. Teşekkürler Lenovo Türkiye. Lenovo Türkiye ekibinin 1 milyon TL bağış duyurusu bir yana, bir hatırlatmamız var.

Geçmiş olsun

Kahramanmaraş başta olmak üzere tüm Türkiye'yi yasa boğan bu acı olayda hasar alan bölgeler için, sitemizde ve kardeş sitelerimizde AFAD ile ilgili bağış yapabileceğiniz reklamlar olacaktır. Eğer nasıl yardım edeceğiniz konusunda bir fikriniz yoksa, bu reklamlara göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, En iyi 5 ücretsiz mobil VPN uygulaması rehber yazımızı tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda, şu dönemde lazım olacak uygulamalardan bahsettik. Bu sayede, kolayca erişim sağlamanız mümkün olacaktır. Sonra, En iyi 5 ücretsiz PC VPN uygulaması rehber yazımızı da tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda da, bugünlerde yardımcı olacak uygulamalardan bahsettik. PC üzerinden VPN kullanmak isteyenler için önemli tavsiyeler var. Ardından da, Türkiye içerisinde VPN kullanmak yasak mı sorusuna yanıt getirdik. Şu günlerde, birçok kişinin aklındaki kesinlikle önemli bir soru. Biz de, bu sorunun cevabını araştırdık ve sizler için anlattık. Umarız ki, her birinin faydası olur. Lenovo Türkiye ekibinin 1 milyon TL bağış duyurusu yazımız bitmeden önce 3 tavsiyemiz daha var.

Şu anda, hep film yazıları yazmış gibi duruyoruz. Fakat, sitemizde birçok başlıkta yazı mevcut. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.