Acaba sizlerin de katılabileceği bir Discord sunucusu açmalı mıyız?

Acaba sizlerin de katılabileceği bir Discord sunucusu açmalı mıyız?

Yazımızın içerisinde bir anket var, katılmanızı rica ediyoruz.

Şu an bizleri takip edebileceğiniz birçok kaynak bulunuyor aslında. Mesela, paylaştığımız içeriklerden haberdar olabilmek için eğer dilerseniz direkt olarak internet sitemizi, yani burayı, takip edebilirsiniz. Eğer sürekli internet sitelerini ziyaret etmek istemiyorsanız, sosyal medya kanalları üzerinden de haber paylaşımları yapmaktayız. Mesela bir Twitter hesabımız, Facebook sayfamız ve Facebook grubumuz var. Eğer tüm kanallarımızı görmek istiyorsanız buradaki, “Bizleri Takip Etmenin Farklı Yolları” yazısına göz atabilirsiniz. Her neyse, tüm bunlar var ama sizlerle bire bir iletişimde olabileceğimiz hiçbir kanal yok. Bu yüzden bir Discord sunucusu açmayı düşünüyoruz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Acaba sizlerin de katılabileceği bir Discord sunucusu açmalı mıyız?

Eğer dilerseniz hemen aşağıdan bu anketimize göz atabilirsiniz. Eğer aşağıdaki anketi göremiyorsanız, bu bağlantıya tıklayarak ankete ayrı bir sayfada ulaşabilirsiniz. Son olarak dilerseniz bu sunucuyu kullanma amacımızı da sizlere söyleyelim: Amacımız, sizlerle bir iletişim kaynağımızın olması. Bize bir öneriniz mi var? Hemen bana veya yazarlarımızdan birine ulaşabileceksiniz. Sorunuz mu var? Hemen sorabileceksiniz. Sadece muhabbet mi etmek istiyorsunuz? Edebileceksiniz. Tüm bunların haricinde, diğer oyuncularla da konuşup, anlaşıp, birlikte oyun oynayabileceksiniz. Belki yeni oyun arkadaşları bile bulabilirsiniz kendinize!

Eğer anketimizden olumlu bir sonuç çıkarsa, eğer sizler bir Discord sunucumuzun olmasını istiyorsanız, Nisan 2018 başında sunucumuzu açacağız. Hatta şu an kendimize ait bir sunucumuz bile var ama sadece kendi içimizdeki muhabbetler için kullanmaktayız. Eğer bu anketten olumlu bir sonuç çıkarsa, Discord sunucumuz herkese Nisan 2018 başında açılacak. Herkese bir davet bağlantısı vereceğiz. Sunucumuz, sizlerle birlikte gelişecek, sizlerin önerileri ile daha iyi bir hale gelecek!

Güncelleme

Anketimizi kapattık, Discord sunucumuz ile yakında karşınızda olacağız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

powered by Typeform

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.