Spotify ve Discord işbirliği ile oyun deneyimi üst düzeye çıkıyor

Spotify ve Discord işbirliği ile oyun deneyimi üst düzeye çıkıyor

Spotify ve Discord, milyonlarca oyunsevere yepyeni bir müzik deneyimi sunuyor.

Spotify ve Discord, milyonlarca oyunsevere yepyeni bir müzik deneyimi sunuyor. Bu işbirliği ile oyun heyecanı içerisinde grup olarak müzik keyfi yaşamak ve oyun müziklerini paylaşmak hiç olmadığı kadar kolay. Üst düzey bir oyun deneyimi için oyun içi chat özelliğini ve müziği bir araya getiren bu yepyeni entegrasyonun keyfine varmak için Discord içerisinde yer alan “Ayarlar”sekmesini açmanız ve “Bağlantılar” bölümüne girip Spotify’a bağlanmanız yeterli. Tüm bu kurulum süreci tamamlandıktan sonra müzik ve oyun heyecanını bir arada yaşamaya hazırsınız.

Spotify ve Discord işbirliği ile oyun deneyimi üst düzeye çıkıyor

Premium kullanıcısı olarak, arkadaşlarınızla bir yandan eşzamanlı olarak oyun müziklerini dinlerken diğer yandan oyun için gelecek hamleleriniz hakkında sohbet edebilirsiniz. Bu yeni entegrasyon ile tüm kullanıcılar, Discord üzerinden kendi favori müziklerini anlık olarak seçip, arkadaşları ile paylaşabiliyor. Platforma bağlı kullanıcılar, o anda dinledikleri müziği gösteren bir etiket alıyor. Spotify ve Discord işbirliği ile hayata geçen bu yepyeni entegrasyon bugünden itibaren, Spotify ve Discord’un faaliyet gösterdiği tüm pazarlarda kullanılabiliyor.

“Oyun deneyiminin tamamlayıcı bir parçası olarak müziğin önemini vurgulamak üzere önemli bir adım attık” diyen Platform & Partner Deneyimi Ürün Direktörü Mikael Ericsson şöyle devam ediyor: “Premium ve Discord kullanıcılarına grup olarak müzik dinleme olanağı ve en sevdikleri oyunların tadını çıkarırlarken dinledikleri müzikleri paylaşma fırsatı sunduğumuz için oldukça heyecanlıyız.”

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın