Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 31.03.2019

Ubisoft ekibinin Just Dance isimli yapımı bilmeyen yoktur muhtemelen. Bilmeyenler için, hemen belirtelim. Just Dance, adından da anlaşılabileceği gibi bir dans oyunu. Bir şarkı çalıyor ve ekrandaki kişinin dansını tekrar ederek puan kazanıyoruz. Just Dance için 2019 yılı dünya kupası yarışması yapıldı. JUST DANCE WORLD CUP 2019 adındaki bu yarışmaya, Türkiye de katıldı. Türkiye’den Umutcan Tütüncü isimli oyuncu, Ubisoft ve önemli başka şirketler tarafından da desteklenmekte olan JUST DANCE WORLD CUP 2019 yarışmasında bizleri temsil etti. Temsil etmekle kalmadı, bir de üstüne bizlere JUST DANCE WORLD CUP 2019 kupasını getirdi.

JUST DANCE WORLD CUP 2019 esnasında Türkiye yine 1. oldu

JUST DANCE WORLD CUP 2019 kupası da Türkiye’de

Hemen yukarıda sizlerle paylaşmış olduğumuz görselde de görebileceğiniz üzere Umutcan Tütüncü eve JUST DANCE WORLD CUP 2019 kupasını getirmeyi başardı. Brezilya’ya giderek, rakibi olan Brezilyalı oyuncuyu geride bıraktı ve Twitch oyları ile oyunda kazandığı puanlar sayesinde 1. oldu. İşin daha da iyi kısmı ise, bu başarının Umutcan Tütüncü’nün ilk başarısı olmaması. Zira, Umutcan Tütüncü, peş peşe 3. kez JUST DANCE WORLD CUP yarışmasında 1.’liği yakalayarak evine dönmeyi başardı.

Biz de, Leadergamer ekibi olarak kendisini buradan tebrik ediyor ve bu büyük başarıların devamını diliyoruz. Gelecek yarışmalarda da kendisini 1. görmek için gerçekten sabırsızlandığımızı diler getirsek yanlış olmaz. Umarız ki, Umutcan Tütüncü ile ülkemize daha fazla JUST DANCE WORLD CUP kupası getirebilir ve daha da mutlu olabiliriz. Bu sevinç, hepimizin! Hemen aşağıdan, yüzümüzü güldüren yarışmanın tekrarını izleyebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.