Just Cause 4 için şimdi de ekran görüntüleri sızdırıldı

Just Cause 4 için şimdi de ekran görüntüleri sızdırıldı

Hava durumları üzerinde durulmuş gibi görünüyor.

Ortamı kaosa çevirdiğimiz Just Cause serisinin 4. oyunu, geçtiğimiz günlerde yanlışlıkla Steam platformu tarafından sızdırılmıştı bildiğiniz üzere. Çok da beklediğimiz bir şey olmadığı için, bizleri bir hayli şaşırtmayı başarmıştı. Şimdi ise, Just Cause 4 ekran görüntüleri internete sızdırıldı. Daha oyunun adı yeni sızmışken, bir anda ortaya çıkan 2. sızıntı, geliştirici ekibin aslına oyun üzerinde uzun bir süredir uğraştığının göstergesi olarak kabul edilebilir. Ayrıca oyun bu kadar hazırken, çıkış tarihinin de çok uzaklarda olmadığını söyleyebiliriz galiba.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Just Cause 4 için şimdi de ekran görüntüleri sızdırıldı

Just Cause 4 ekran görüntüleri, oyunun ne kadar hazır olduğunu gösteriyor

E3 2018 etkinlikleri esnasında kendisinden daha fazla haber almayı beklediğimiz Assassin’s Creed Odyssey için de ekran görüntüleri sızdırılmıştı bildiğiniz üzere. Yani, aynı zamanda sızan ekran görüntülerinin bombardımanına da uğradığımızı söyleyebiliriz. Haberimizin en sonunda sizleri bekleyen galerimizde, Just Cause 4 ekran görüntüleri bulunuyor. Paylaştığımız görüntüler, oyun içerisindeki oynanış detaylarını da bizlerle paylaşıyor. Örneğin, özellikle hava durumlarının üzerinde durulmuş olması, oyun içerisinde de güzel sahnelere ve hortum tarzı doğa olaylarına şahitlik edeceğimiz anlamına geliyor olabilir.

Oyun için sızdırılmış olan görseller, bizlere aynı zamanda Just Cause 4 dünyasını da gösteriyor. Alıştığımız ana karakterimiz, alıştığımız kıyafetlerimiz, alıştığımız kaos ve daha nicesini gerçekten güzel grafiklerle tekrar göreceğiz gibi görünüyor. Asıl umudumuz ise, günümüzde alışmaya çalıştığımız fakat bir türlü alışmayı beceremediğimiz fiyat etiketleri ile bizlere sunulan bir oyun görmemek. Bakalım, serinin yeni oyunu bizlerle ne zaman ve ne kadara buluşacak?


Just Cause 4
   Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.