Assassin’s Creed Odyssey oyun içi görüntüleri sızdırıldı

Assassin’s Creed Odyssey oyun içi görüntüleri sızdırıldı

Oyun resmen Assassin's Creed Origins'in güncellenmiş hali olmuş.

Bir süredir adını duydukça heyecanlandığımız Assassin’s Creed Odyssey’in en sonunda neye benzediğini öğrenebildik. Görünüşe göre, bizleri serinin bir önceki oyunu olan Assassin’s Creed Origins’in biraz elden geçirilmiş hali bekliyor. Elbette bu fikrimizi desteksiz bir şekilde dile getirmiyoruz. Eğer bu benzetmeyi nereden yaptığımızı merak ediyorsanız, bir an önce haberimizin en sonunda sizleri bekleyen 17 oyun içi görüntüleri inceleyebilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Assassin's Creed Odyssey oyun içi görüntüleri sızdırıldı

Assassin’s Creed Odyssey, Assassin’s Creed Origins’in neredeyse aynısı olmuş

Serinin bir önceki oyunu olan Assassin’s Creed Origins’ten dersler çıkarmış olduğunu umut ettiğimiz Ubisoft, bizlere resmen aynı oyunun lacivertini sunma konusunda niyetli gibi görünüyor. Galerimizde bulunan görsellerde de görebileceğiniz üzere, oyundaki arayüz bile aşırı derecede benzerlik gösteriyor. Oyun fizikleri, mekanikleri ve daha oyun içerisindeki birçok şey de, yine bu konuda serinin bir önceki oyunu ile aynı özelliklere sahip olduğunu gösteriyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ubisoft ekibi, Assassin’s Creed Odyssey ile ne kadar değişiklik yapmış, açıkçası gerçekten merak etmeye başladık. Mekaniklerinden grafiklerine kadar resmen serinin bir önceki oyunun aynısı iken, oyun içerisinde bizlere yeni olarak nelerin sunulacağını muhtemelen E3 2018 etkinlikleri esnasında öğreneceğiz detaylı bir şekilde. En büyük umutlarımızdan bir tanesi de, en azından fiyat etiketi olarak biraz daha uygun olarak karşımıza çıkması. Elbette bütün bu umutlar boşa çıkacak ve yine Gold Edition sürümü en az 300 TL olan bir yapımla karşılaşacağız muhtemelen. Yine de umut ediyoruz işte, ne yapalım?

 


Assassin's Creed Odyssey
Assassin's Creed Odyssey inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.